نویسنده: کیا مختاری
// شنبه, ۱۱ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۱۳:۳۰

مرحله آزمایشی محدود Need for Speed آغاز شد

الکترونیک آرتز با ارسال دعوتنامه به صورت رسمی مرحله بتا خصوصی بازی Need for Speed را آغاز کرد، در ادامه با زومجی همراه باشید.
مرحله بتا خصوصی بازی تنها برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن 4 تا نیمه شب دوشنبه ادامه دارد، پیش از این نسخه رایانه‌های شخصی بازی تا بهار ۲۰۱۶ تاخیر خورده بود. گوست گیمز سازنده بازی می‌گوید:
هدف بتا خصوصی برای توسعه بازی است و تیم‌های اجرایی در گوست گیمز قصد آزمایش سرورهای بازی را دارند تا زیرساخت و فرآیندهای مورد نیاز برای زمان عرضه را آماده کنند. یکی از اهداف اصلی تیم توسعه کسب اطمینان کافی برای انتشار بدون نقص بازی است تا به بازیکنان از روز نخست تجربه‌ای عالی ارایه دهیم.
گوست گیمز ارسال دعوتنامه‌های بتا خصوصی را در حساب توییتر Need for Speed تایید کرده است، با ذکر این نکته که به دلیل طبیعت بتا خصوصی امکان تصویربرداری از محیط بازی وجود ندارد و تعداد دعوتنامه‌های ارسالی محدود است. بازی Need for Speed در تاریخ ۳ نوامبر (۱۲ آبان) برای ایکس‌باکس وان و  پلی‌استیشن 4 منتشر می‌شود، آیا شما هم از جمله افرادی هستید که دعوتنامه دریافت کرده‌اند؟ منتظر نظرات شما هستیم. منبع: gamepur


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده