نویسنده: کیا مختاری
// پنجشنبه, ۹ مهر ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۳۰

بازگشت آهنگساز Mirror’s Edge برای خلق موسیقی متن Mirror’s Edge Catalyst

به گفته الکترونیک آرتز موسیقی متن Mirror’s Edge Catalyst به‌خوبی نسخه قبلی خواهد بود زیرا آهنگساز قسمت اول کار ساخت موسیقی متن این قسمت را نیز بر عهده خواهد داشت، در ادامه برای جزییات خبر با زومجی همراه باشید.
بدون شک یکی از خاطره‌انگیز‌ترین بخش‌های Mirror’s Edge، موسیقی الکترونیک سنگین بازی بود که خالق آن آهنگساز سوئدی معروف سولار فیلدز بود و شرکت EA بازگشت او برای ساخت موسیقی متن Mirror’s Edge Catalyst را تایید کرد. سولار فیلدز در وبلاگ بازی از وظایف خود می‌گوید:
وظیفه من فضا‌سازی برای محیط‌های داخل بازی و بهبود لحظات بازی است. داستان‌سرایی با موسیقی. انجام دادن کارهایی مانند تنظیم عالی سرعت موسیقی و هماهنگ کردن کامل همه موارد با گیم‌پلی بازی کار دشواری است.
سولار فیلدز برای خلق موسیقی Mirror’s Edge Catalyst، بازی را تجربه می‌کند، سرگذشت کاراکترها و داستان بازی را می‌خواند و به‌صورت نزدیک با طراحان دایس برای دریافت نظرات آن‌ها همکاری خواهد کرد. Mirror’s Edge Catalyst در تاریخ ۲۳ فوریه ۲۰۱۶ (۴ اسفند ۹۴) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی‌ منتشر خواهد شد. می‌توانید برای شنیدن نمونه‌ای از موسیقی در حال ساخت بازی به منبع مراجعه کنید. منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده