نویسنده: سعید نیکبخت
// سه شنبه, ۳۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت ۱۰:۰۰

بانجی هیچ گونه برنامه ۱۰ ساله ای برای حمایت از بازی Destiny ندارد

Destiny یک منبع مالی بسیار بزرگ برای اکتیویژن و بانجی است که از طریق بازی اصلی و بسته‌های الحاقی دلارهای زیادی را برای این دو همکار به دست آورد. اما شایعه‌ای که اذعان داشت بانجی قصد حمایت ۱۰ ساله و انتشار محتویات جدید برای این بازی را دارد واقیت داشت؟ ظاهرا اینطور نیست.
طی مصاحبه اخیری که با اِریک آزبِرن، مدیر ارتباطات و تبلیغات بانجی انجام شده، وی خبر مربوط به پشتیبانی و حمایت ۱۰ ساله بانجی از بازی دستینی را تکذیب کرده است:
این مسائل به تجربیاتی که ما خلق می‌کنیم ارتباطی ندارد. ما قراردادی ۱۰ ساله با اکتیویژن داریم، اما در این قرارداد هیچ برنامه‌ای برای پشتیبانی ده ساله از بازی دستینی ذکر نشده است. کسانی که فکر می‌کنند پیش از عرضه بازی ما برنامه‌ای ده ساله را برای انتشار محتویات جدید برای آن تنظیم کردیم، به شدت در حال اشتباه هستند. دوست داریم مردم در رابطه با ما این‌گونه فکر کنند که افرادی که در بانجی حضور دارند، بازیسازانی هستند که سعی در تولید بازی‌های بسیار خوب دارند.
بازی Destiny و دو بسته‌ الحاقی آن با نام‌های The Dark Below و House of Wolves، هم‌اکنون برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن 3، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس 360 و ایکس‌باکس وان  در دسترس است. بسته الحاقی Destiny: The Taken King که شامل بخش داستانی کاملا جدید و یک داستان متحول شده نسبت به بازی اصلی خواهد بود، در تاریخ ۲۴ شهریور برای پلتفرم‌های ذکر شده منتشر شد. اگر به این بازی علاقه‌مند هستید و هنوز موفق به خرید کنسول پلی‌استیشن 4 نشدید، می‌توانید باندل پلی‌استیشن بازی Destiny: The Taken King را که به رنگ سفید است، خریداری کنید. شما همچنین می‌توانید برای آشنایی بیشتر با این DLC، از طریق زومجی، اقدام به تماشای تریلر بسته الحاقی Destiny: The Taken King کنید. منبع: Gamesradar


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده