نویسنده: سعید نیکبخت
// سه شنبه, ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۱۱:۳۰

اعضای سابق استودیو سی دی پراجکت رد از بازی جدید خود با نام Seven رونمایی کردند

چندی پیش، برخی از اعضای سابق استودیو سی‌دی پراجکت رد و سازندگان بازی The Witcher 3: Wild Hunt برای خلق استودیو و اولین بازی خود این شرکت را ترک کردند. اخیرا از نام اولین بازی و استودیو آن‌ها رونمایی شده که درادامه شما را دعوت به تماشای جزئیات می‌کنیم. با زومجی همراه باشید.

استودیو این افراد با نام فولز تئوری (Fool’s Theory) و اولین بازی آن‌ها با نام Seven شناخته می‌شود. این بازی در سبک نقش‌آفرینی است و دوربینی در سبک ایزومتریک (دوربین‌هایی که از سمت بالا بازی را نشان می‌دهند) دارد.

وقایع بازی چندین سال پس از وقوع آخرالزمان اتفاق می‌افتد و شخصیت اصلی بازی برای بالا رفتن از قسمت‌های مختلف، دارای قابلیت پارکور است.

همان‌طور که اشاره کردیم، این بازی توسط سازندگان بازی ویچر ۳ ساخته می‌شود و به همین دلیل، رَدِ پایِ این بازی محبوب را می‌توان در بازی Seven شناسایی کرد. سازندگان اعلام کردند یکی از مکانیک‌های اصلی داستان بازی انتخابات مختلف است که در روند داستان بازی تاثیرگذار خواهد بود.

در اولین اطلاعات ارائه داده شده در رابطه با بازی Seven گفته شده است:

Seven یک بازی نقش‌آفرینی با دوربین ایزومتریک است که بازیکنان را در دنیای «فرمانروایی وِترال» و یک محیط بسیار بزرگ برای کاوش قرار می‌دهد. وقایع بازی در یک دنیا پسا-آخرالزمانی اتفاق می‌افتد که سبک بازی‌های نقش‌آفرینی با این سبک دوربین را متحول خواهد کرد. گیم‌پلی کلاسیک این بازی با قابلیت پارکور شخصیت اصلی بازی که می‌تواند از سطوح مختلف بالا برود، تنوع بی‌نظیری را در آن ایجاد کرده است. این بازی که با استفاده از موتور آنریل ۴ در حال توسعه است، تصمیم‌های اخلاقی زیادی را پیش‌روی شما قرار می‌دهد که در روند داستانی تاثیر به‌سزایی خواهد داشت.

در ادامه همچنین می‌توانید دو تصویر منتشرشده از بازی Seven را هم مشاهده و نظرات خود را در اولین نگاه نسبت به این بازی با ما درمیان بگذارید:

Seven (1) Seven (2)

 

بازی Seven در تاریخ نامشخصی به صورت انحصاری برای رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد. هنوز هیچ خبری از نسخه کنسولی این بازی نیست.

منبع: Dualshockers


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده