// پنجشنبه, ۱۵ مرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۵۰

ایران، تنها نماینده خاورمیانه در نمایشگاه گیمزکام ۲۰۱۵

نمایشگاه گیمزکام آلمان امسال میزبان بازی‌سازان مختلفی از سراسر دنیا بود و ایران هم به عنوان تنها نماینده‌ی خاورمیانه در این نمایشگاه حضور پیدا کرد. با زومجی همراه باشید.

به گزارش روابط عمومی بنیاد ملی بازی های رایانه ای، هفتمین نمایشگاه گیمزکام که یکی از بزرگترین نمایشگاه های بازی های ویدئویی در جهان است، از ۱۲ مرداد کار خود را با کنفرانس علمی آغاز کرد و بخش‌های تجاری و معرفی بازی‌های ویدئویی امروز ۱۴ مرداد در شهر کلن آلمان افتتاح شد و ایران به عنوان تنها نماینده خاورمیانه در این نمایشگاه حضور دارد تا آخرین دستاوردهای صنعت بازی‌های رایانه ای کشور را به معرفی کند.
حسن کریمی قدوسی، مدیرعامل بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای با اشاره به فعالیت‌های این بنیاد در حوزه‌های حمایت، آموزش و جریان‌سازی گفت: بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای برای ارتباط با ناشران، استادان برتر جهان و نیز ارتباط با سازمان‌ها و نهادهای مرتبط با حوزه بازی‌های ویدئویی در این نمایشگاه شرکت کرده و طبق برنامه‌ریزی‌های قبلی قرار است با تعدادی از ناشران بازی‌های رایانه‌ای و نیز مسئولین برخی نهادهای کشورهای دیگر جهت ایجاد روابط و گسترش همکاری‌ها جلساتی برگزار شود.
شایان ذکر کشورهایی چون ایتالیا، چین، آرژانتین، کانادا، مکزیک، انگلیس و کشورهای دیگر فعال در زمینه بازی‌های ویدیویی در این نمایشگاه شرکت دارند.
گزارش‌های مربوط به فعالیت‌های ایران در روزهای برگزاری نمایشگاه که تا روز جمعه ۱۶ مرداد ادامه دارد، منتشر خواهد شد.

منبع: روابط عمومی بنیاد ملی بازی‌های رایانه‌ای


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده