نویسنده: سعید نیکبخت
// پنجشنبه, ۲۸ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۲۲:۵۱

با بسته‌های الحاقی رایگان این هفته بازی The Witcher 3: Wild Hunt آشنا شوید

اگرچه این روزها تمام گیمرها در هیاهوی نمایشگاه E3 به سر می‌برند، اما بهتر است کمی از این نمایشگاه فاصله تا با محتویات بسته‌های الحاقی جدید The Witcher 3: Wild Hunt، یکی از بازی‌های موردعلاقه‌مان آشنا شویم. با زومجی و اطلاعاتی از محتویات DLC های جدید بازی ویچر ۳ همراه باشید.

اولین بسته الحاقی این هفته بازی The Witcher 3: Wild Hunt با نام «Scavenger Hunt: Wolf School Gear»، لباس جدیدی را برای شخصیت گرالت به بازی اضافه می‌کند. اگر با دنیای ویچر آشنایی کامل داشته باشید، حتما می‌دانید زره‌هایی که با رنگ سبز و نام Legendary در بازی وجود دارند، بهترین نوع لباس‌هایی است که می‌توانید در بازی پیدا کنید. با این ماموریت راهی یافتن قطعات لازم برای ساخت لباس مدرسه گرگ‌های جادوگران خواهید شد:

The Witcher 3 Wild HuntThe Witcher 3 Wild Hunt (2)

بسته الحاقی دیگر این بازی هم یک لباس جدید و بسیار زیبا را برای شخصیت تریس به بازی اضافه می‌کند.

از زمان عرضه بازی The Witcher 3: Wild Hunt، تا به حال شش بسته الحاقی که شامل پوشش جدید برای گرالت، شخصیت یِنِفِر، یک ماموریت جدید و یک زره جدید برای اسب گرالت با نام روچ به‌صورت رایگان بوده به این بازی اضافه شده است. هفته گذشته هم سی‌دی پراجکت رد با انتشار دو بسته الحاقی جدید یک دسته کارت جدید برای بازی گوئنت و یک ماموریت جدید با نام «Fool’s Gold» را به بازی اضافه کرد.

دارندگان اکانت آمریکای شمالی کنسول پلی‌استیشن 4، هم‌اکنون می‌توانند دو DLC جدید این هفته‌ی The Witcher 3: Wild Hunt را دانلود و از آن‌ها لذت ببرند.

بازی The Witcher 3: Wild Hunt روز ۱۹ می سال جاری (۲۹ اردیبهشت) برای پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن 4 و پی‌سی منتشر شد و توانست مورد تحسین منتقدان قرار گیرد. زومجی نیز با تمجید از این بازی، امتیاز ۹.۵ را به آن اختصاص داد. 

تهیه شده در زومجی


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده