نویسنده: سعید نیکبخت
// سه شنبه, ۱۹ خرداد ۱۳۹۴ ساعت ۰۹:۳۰

بازی Quantum Break در نمایشگاه E3 2015 حضور نخواهد داشت

استودیو خوش‌نام رِمِدی، خالق بازی‌های Max Payne و Alan Wake، در جریان بیستمین سالگرد تاسیس استودیو خود اعلام کرد بازی Quantum Break، جدیدترین ساخته آن‌ها در نمایشگاه E3 2015 حضور نخواهد داشت. با زومجی همراه باشید.

رِمِدی که این روزها درحال جشن‌گرفتن بیستمین سالگرد تاسیس استودیو خود است، اعلام کرد بازی Quantum Break را به نمایشگاه E3 امسال نمی‌آورد و به‌جای آن در نمایشگاه gamescom که در ماه آگوست برگزار می‌شود، حسابی به نمایش و انتشار اطلاعات جدید از این بازی خواهد پرداخت.

پس از خبر تاخیر در انتشار بازی Quantum Break تا اوایل سال ۲۰۱۶، این دومین باری است که در این چندوقت اخیر طرفداران این بازی خبرهای خوشحال‌کننده‌ای را در رابطه با ساخته جدید رمدی دریافت نمی‌کنند.

ماجرای کوانتوم بریک در شمال شرقی آمریکا و در دانشگاه ریورپورت (Riverport) رخ خواهد داد، جایی که سه دانشمند علم کوانتوم به نام‌های جک جویس، بث ویلدر و پاول سیرین در شرکتی به نام مونارک (Monarch) مشغول به تحقیق و مطالعه در مورد جابه‌جایی در زمان هستند. در این بین ناگهان با اتفاقی عجیب همه چیز تغییر می‌کند و این امر موجب شکست زمان می‌شود. حادثه‌ای که باعث به وجود آمدن جهان جدیدی شده است، جهانی که در آن زمان آهسته می‌شود، متوقف می‌شود و یا حتی سرعت می‌گیرد.

حال سه شخصیت ماجرا که در معرض این حادثه قرار گرفته‌اند، هر کدام به نحوی دارای قدرت‌ها و قابلیت‌هایی فرا انسانی هستند و می‌توانند زمان را کنترل کنند. به طور مثال جک می‌تواند زمان را متوقف کند یا پاول که بیشتر از آن دو در معرض این اتفاق قرار گرفت و رییس اصلی شرکت مونارک نیز هست، می‌تواند آینده را ببیند. او این مشکل را زیر سر جک و بث می‌داند و حال این دو تحت تعقیب نیروهای مونارک قرار گرفته‌اند.

شما می‌توانید اولین نگاه به بازی Quantum Break را در زومجی مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی راجع به این بازی انحصاری ایکس‌باکس وان به دست آورید.

منبع: VG247


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده