// پنجشنبه, ۲۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۰۶

علاقه سازندگان سری سونیک به ساخت یک نسخه نقش آفرینی از این مجموعه

رئیس تیم سازنده سری سونیک به‌تازگی از علاقه خود برای توسعه یک نسخه نقش‌آفرینی از این مجموعه بازی گفت.

تاکاشی ایزوکا، رئیس تیم سازنده سری بازی سونیک طی مصاحبه‌ای از احتمال ساخت و علاقه اعضای سازنده به توسعه یک اثر نقش‌آفرینی در این مجموعه گفت. بازی Sonic Chronicles: The Dark Brotherhood تنها نسخه نقش‌آفرینی از سری سونیک است که برای Nintendo DS ساخته و در سال ۲۰۰۸ منتشر شده است، اما این اثر توسط استودیویی خارجی یعنی BioWare توسعه یافت و تیم سازندگان اصلی نقشی در آن نداشتند.

ایزوکا طی مصاحبه‌ خود با رسانه Good Vibes Gaming در مورد علاقه خود به ساخت این اثر گفت: «من به بازی‌های نقش‌آفرینی علاقه‌مند هستم. این سبک بسیار سرگرم‌کننده است و من همیشه از خودم سوال می‌کردم که چرا ما در ۳۰ سال گذشته یک سونیک نقش‌آفرینی نداشته‌ایم؟ چگونه بدون ساخت یک نسخه نقش‌آفرینی از سونیک به ۳۰ سال فعالیت رسیده‌ایم؟ من امیدوار هستم پیش از بازنشسته شدن از شرکت سگا این بازی را توسعه دهم، اما می‌دانید که این صحبت‌ها تنها آرزو هستند و هیچ برنامه قطعی‌ای برای آن درنظر گرفته نشده است.»

سگا بازی Sonic X Shadow Generations را در تاریخ ۴ آبان (۲۵ اکتبر) روی ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، ایکس باکس وان، پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، نینتندو سوییچ و کامپیوتر منتشر خواهد کرد. به‌روزرسانی جدید بازی شامل یک بخش داستانی متفاوت به‌همراه شخصیت Shadow خواهد بود. 


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده