// سه شنبه, ۱۹ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۰

اهمیت روابط بازیکن با همراهان خود در بازی Dragon Age: The Veilguard

هر همراه بازیکن در بازی Dragon Age: The Veilguard پنج قابلیت دارد که باید در مبارزات سه مورد از آن‌ها را انتخاب کنید.

در چند هفته گذشته اطلاعات زیادی از بازی Dragon Age: The Veilguard و روک، شخصیت اصلی آن منتشر شده است. اکنون نوبت‌به همراهان روک رسیده است و رسانه گیم اینفورمر جزئیات جدیدی از یاران او منتشر کرده است.

طبق روال بازی‌های نقش‌آفرینی استودیو بایوور، ساخت روابط قوی با همراهان یکی از اجزای کلیدی جدیدترین درگون ایج است و تصمیمات بازیکن بر تعامل روک با هرکدام از یارانش تاثیرگذار خواهد بود. این تعامل ازطریق «سطوح روابط» مشخص خواهد بود که هر کاراکتر یکی‌از این سطوح با روک خواهد داشت. سطوح روابط تحت تاثیر مواردی مثل کوئست‌های شخصی هر کاراکتر و مشکلات آن‌ها خواهد بود و تعیین‌کننده نحوه تعامل هر شخصیت با روک است.

کورینه بوشه، کارگردان بازی دراین‌باره می‌گوید: «روابط کلیدی هستند؛ نه‌تنها روابط عاطفی بلکه روابط دوستی هم همینطور. ما می‌خواهیم علاوه‌بر روابط کاراکترها با شما، به روابط آن‌ها با یکدیگر هم اهمیت دهیم. این خانواده [به صورت ساختگی] شکل گرفته است و در نهایت آن‌ها باید مطمئن شوند هوای همدیگر را دارند.»

اتحاد قهرمان‌های بازی Dragon Age: The Veilguard

روابط روک با دیگران نه‌تنها تاثیرات روایی دارد، بلکه در گیم‌پلی هم تاثیرگذار است. هربار سطح رابطه یک شخصیت بالا رود، او یک امتیاز مهارت دریافت خواهد کرد که در درخت مهارت قابل استفاده است. درخت مهارت این شخصیت‌ها به‌اندازه درخت مهارت خود روک وسیع نخواهد بود، اما به‌هرشکل گزینه‌های سفارشی‌سازی متفاوتی وجود دارند. هرکدام‌از همراهان به پنج قابلیت دسترسی دارند؛ اما تنها سه مورد از آن‌ها به‌طور همزمان قابل استفاده هستند.

بازی Dragon Age: The Veilguard در پاییز امسال برای پلی استیشن 5، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و پی‌سی عرضه خواهد شد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده