نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۱۷ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۵

بازی Spec Ops The Line ریمیک می‌شود؟

به‌نظر می‌رسد که شرکت 2K Games مشغول توسعه نسخه ریمیک بازی Spec Ops The Line است.

شرکت 2K Games درحال‌حاضر روی چندین بازی بزرگ کار می‌کند. نسخه‌های جدیدی از مجموعه بازی‌های بایوشاک، بوردرلندز و مافیا در دست تولید قرار دارند و آثار ورزشی این ناشر هر ساله به موفقیت‌های زیادی دست می‌یابند. شرکت توکی عملکرد خوبی در زمینه بازسازی آثار کلاسیک دارد و بازی Mafia Definitive Edition مصداق بارز این ادعا است. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که ظاهرا طرفدارها باید منتظر ریمیک دیگری باشند.

همان‌طور که پروفایل لینکدین برت شوپ، طراح سه‌بعدی مشغول به کار در 2K نشان می‌دهد، این شرکت بیش از یک بازی معرفی‌نشده در دست تولید دارد که شامل یک بازی ورزشی، یک ریمیک و یک پروژه نامعلوم است. با اینکه نام این ریمیک مشخص نیست، به‌نظر می‌رسد که بازی Spec Ops: The Line و بازی Bioshock محتمل‌ترین گزینه‌ها باشند. البته شرکت توکی نسخه ریمستر بایوشاک را دردسترس کاربران کنسول‌های نسل قبل قرار داده است.

مدتی قبل فروش Spec Ops The Line در فروشگاه‌های آنلاین متوقف شد. با اینکه شرکت 2K مشکلات مربوط‌به مجوزها را دلیل حذف بازی از فروشگاه‌ها عنوان می‌کند، شاید این افدام به معرفی نسخه ریمیک اشاره داشته باشد. این بازی به‌خاطر برداشت بی‌نظیرش از جنگ طرفدارهای زیادی پیدا کرده است و همین موضوع آن را به کاندید اصلی دریافت نسخه ریمیک تبدیل می‌کند. در گذشته مدیر نوآوری بازی نیز به انتشار مجدد آن اشاره کرده بود.


منبع Tech4Gamers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده