// جمعه, ۱ تیر ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۰۱

افزایش چشم گیر بازیکنان سری Gears of War پس از معرفی نسخه E-Day

پس‌از معرفی بازی Gears of War E-Day توسط مایکروسافت، تعداد بازیکنان دیگر نسخه‌های این سری شدیدا افزایش یافته است.

بالاخره بعداز سال‌ها انتظار، استودیو The Coalition از بازی Gears of War E-Day، جدیدترین ساخته خود رونمایی کرد. این رونمایی در مراسم ایکس باکس شکل گرفت و بازی نام‌برده فعلا قرار است در سال ۲۰۲۵ عرضه شود. درکنار بازگشت این مجموعه، شاهد حضور مجدد مارکوس فنیکس و دومینیک سانتیاگو، دو شخصیت محبوب سری هم هستیم. به‌لطف همین معرفی، تعداد بازیکنان مجموعه GeOW افزایش یافته است. چون این نسخه قرار است یک پیش‌درآمد باشد، بازیکنان زیادی خواهان تجربه این سری برای اولین‌بار هستند.

به‌گزارش وبسایت TrueAchievements، تعداد بازیکنان ایکس باکس Gears of War: Ultimate Edition پس‌از معرفی جدیدترین نسخه این سری ۳۲۳ درصد افزایش یافته است. این بازی تقریبا یک دهه پیش عرضه شده بود و شروع راه این فرانچایز است. ازآنجایی‌که E-Day قرار است به ریشه‌های سری بازگردد و داستانی تاریک‌تر را روایت کند، احتمالا نسخه اول نزدیک‌ترین تجربه به آن است.

البته این موفقیت تنها محدودبه نسخه اول نیست و دیگر نسخه‌های سری هم مجددا مورد استقبال قرار گرفته‌اند. برای نمونه، تعداد بازیکنان Gears 5 روی ایکس باکس ۶۶ درصد بیشتر شده است و تعداد بازیکنان Gears 4 هم ۶۴ درصد افزایش یافته است. با اینکه این دو نسخه لحنی متفاوت از بقیه مجموعه دارند، اما همچنان از گیم‌پلی جذاب سری بهره می‌برند.

بازگشت کوالیشن طرفداران را برای آینده هیجان‌زده کرده است. گفته می‌شود E-Day بخش چندنفره هم دارد و تیم سازنده می‌خواهد بهترین المان‌های این مجموعه شوتر سوم-شخص را شبیه‌سازی کند.


منبع Tech4Gamers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده