نویسنده: علیرضا محمدی
// سه شنبه, ۲۹ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۰:۵۲

بازی Captain Blood چهارده سال پس از معرفی عرضه می‌شود

بازی Captain Blood که آخرین بار در سال ۲۰۱۰ شاهد نمایشی از آن بودیم و تا به امروز در برزخ عجیبی گرفتار شده بود، قرار است امسال منتشر شود. 

Captain Blood یک بازی اکشن با محوریت دزدان دریایی است که سال‌ها در دست توسعه قرار داشت و آخرین بار در سال ۲۰۱۰، شاهد نمایشی از آن بودیم. با این حال بازی پس از این نمایش، وارد فرایند عجیبی شد و تا مدت‌ها اطلاعات و جزییات خاصی از آن ارائه نمی‌شد. 

Captain Blood اثری برگرفته از رمان‌های رافائل ساباتینی است که البته وابستگی زیادی به آن‌ها ندارد و صرفا الهام‌هایی از این آثار گرفته است. شرکت SNEG Ltd تصمیم گرفته است تا این بازی را پس از پروسه طولانی ساخت آن دوباره رونمایی کند و قرار است در سال ۲۰۲۴، شاهد عرضه بازی روی کامپیوتر، نینتندو سوییچ و کنسول‌های نسل هشت و ۹ ایکس باکس و مایکروسافت باشیم. شما می‌توانید تریلر جدید بازی Captain Blood در یوتیوب تماشا کنید. 

بازی Captain Blood گیمرها را به دوران طلایی دزدان دریایی در قرن هفدهم می‌برد و در آن شاهد نبرد‌هایی از جنس مبارزه دزدان دریایی با یکدیگر خواهیم بود. 

به هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا بالاخره در سال ۲۰۲۴ شاهد عرضه این بازی پس از گذشت ۱۴ سال از نمایش قبلی آن خواهیم بود یا خیر. 


منبع زومجی
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده