نویسنده: عرفان بدری
// سه شنبه, ۲۲ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۸

Mafia 4 شروعی جدید برای مجموعه مافیا خواهد بود

براساس اطلاعات فاش‌شده، بازی Mafia 4 قرار است مجموعه مافیا را ریبوت کند و مسیری مشابه سری God of War را برای آن رقم بزند.

چهارمین نسخه از مجموعه بازی‌های مافیا که به‌نظر می‌رسد استودیو Hanger 13 مدت زمان زیادی است که روی آن کار می‌کند، در چند وقت اخیر توجهات زیادی را به خود جلب کرده است و بسیاری از طرفداران انتظار داشتند تا در جریان رویداد سامر گیم فست شاهد معرفی آن باشیم، بااین‌حال چنین اتفاق نیفتاد و احتمالا سازندگان به زمان بیشتری نیاز دارند تا بازی را به طرفداران نشان دهند.

انتظار می‌رود که در چند ماه آینده به‌طور رسمی از بازی Mafia 4 رونمایی شود. در همین حال، شایعات جدیدی منتشر شده‌اند که ادعا دارند این بازی مجموعه مافیا را به سمت و سویی کاملا جدید می‌برد. طبق این شایعات، بازی Mafia یک بازآفرینی یا ریبوت برای سری مافیا خواهد بود.

طبق گزارش‌های افشاکننده مشهوری با نام مستعار Kurakasis، انتظار می‌رود استودیو هنگر ۱۳ تا پایان سال ۲۰۲۴ بازی را معرفی کند. بااین‌حال، این افشاگر نتوانست زمان یا مکان دقیق معرفی بازی را تأیید کند. یکی دیگر از نکات جالب این گزارش، عنوان بازی بعدی هنگر ۱۳ است که به‌سادگی Mafia نامیده می‌شود. از آنجایی که این عنوان مشابه اولین نسخه مجموعه است، این افشاگر معتقد است که توسعه‌دهندگان قصد ریبوت این سری را دارند.

پیش از این، شایعات مختلف ادعا داشتند که بازی Mafia 4 یک پیش‌درآمد برای مجموعه خواهد بود که بازیکن‌ها را به اتفاقات قبل از بازی اول می‌برد. با اینکه این موضوع همچنان ممکن است صحت داشته باشد، اما به‌نظر می‌رسد که هنگر ۱۳ قصد ایجاد تغییر و تحولاتی اساسی در مجموعه مافیا داشته باشد تا شاید بتواند مسیری مشابه مجموعه God of War را طی کند.


منبع Tech4Gamers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده