نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۱۷ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۱۵

رونمایی بازی Borderlands 4 نزدیک است

به‌نظر می‌رسد که شرکت 2K برای رونمایی از بازی Borderlands 4 در رویداد سامر گیم فست آماده می‌شود.

زمان زیادی تا برگزاری Summer Game Fest باقی نمانده است و رفته‌رفته حضور بازی‌های بیشتری در این رویداد فاش می‌شود. ماه پیش تأیید شد که شرکت 2K از نسخه بعدی یکی از بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین مجموعه بازی‌های خود در سامر گیم فست رونمایی می‌کند. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که ظاهرا این بازی لو رفته است.

همان‌طور که Kurakasis، یکی از افشاگرهای سرشناس در انجمن Exputer ادعا کرد، بازی Borderlands 4 در رویداد Summer Game Fest معرفی خواهد شد. بسیاری از طرفدارها پیش‌بینی می‌کردند که شرکت 2K قصد رونمایی از نسخه بعدی Mafia یا BioShock را داشته باشد، اما ظاهرا برای تجربه این آثار باید زمان بیشتری را منتظر ماند.

در اوایل سال جاری شرکت 2K با قراردادی به ارزش ۴۶۰ میلیون دلار گیرباکس اینترتینمنت، سازنده بازی‌های بوردرلندز را تصاحب کرد. البته توکی از زمان شروع به کار Borderlands به‌عنوان ناشر این مجموعه فعالیت می‌کند. شرکت 2K پس از خریداری Gearbox تأیید کرد که درحال‌حاضر بازی بوردرلندز ۴ مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد.

رویداد Summer Game Fest رأس ساعت ۰۰:۳۰ شنبه، ۱۹ خرداد ۱۴۰۳ به‌وقت ایران برگزار می‌شود و دو ساعت خواهد بود. طرفدارها می‌توانند منتظر نمایش آثاری نظیر بازی Metaphor: ReFantazio، بازی Monster Hunter Wilds، نخستین بسته الحاقی Alan Wake 2 و بازی Dragon Ball: Sparking! ZERO در این رویداد باشند.


techsiro Logo

آی‌پینز حامی پخش زنده زومجی از رویداد سامرگیم فست ۲۰۲۴ | رجع قانونی و ارزان انواع گیفت کارت ها با تحویل آنی و پشتیبانی 24 ساعته و کد تخفیف ZOOMG. در سایت آی پینز (www.ipinz.ir)


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده