نویسنده: علیرضا محمدی
// دوشنبه, ۱۴ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۳۰

کارگردان Days Gone: مدیران سونی هرگز طرفدار این بازی نبودند

جف راس، کارگردان Days Gone، می‌گوید که مدیران سونی هرگز طرفدار این بازی نبودند و به همین علت نیز دنباله‌ای برای آن ساخته نشد.

پیش از برگزاری رویداد اخیر State of Play که بازی‌های آینده‌ اکوسیستم پلی استیشن را به نمایش گذاشت، جف راس، کارگردان بازی Days Gone، اظهارات تندی داشت. از او سوال شد که آیا نسخه دوم Days Gone در رویداد آینده پلی استیشن حضور خواهد یافت یا خیر. باب راس توضیح داد که مدیران سونی، از جمله هرمن هالست که رئیس جدید استودیوهای پلی استیشن است، هیچ‌گاه طرفدار Days Gone نبودند و همین موضوع نیز دلیل اصلی عدم توسعه‌ دنباله است.

Days Gone یک بازی پسا‌آخرالزمانی جذاب بود که بسیاری برای تجربه آن لحظه‌شماری می‌کردند؛ اما انتشارش با مشکلات متعددی همراه شد و بازخوردهای منفی زیادی را به‌دنبال داشت؛ مجموع این مسائل باعث شدند که وجهه بازی به‌طور قابل‌توجه‌ای خراب شود. جدیدترین محصول تیم کهنه‌کار استودیوی بِند قرار بود تجربه‌ای کاملاً جدید را در جهان زامبی‌ها رقم بزند و بازیکنان را در دنیایی قرار دهد که از هم پاشیده است و برای بقا به کمک نیاز دارد.

جف راس، یکی از اعضای ارشد تیم که در توسعه Days Gone نقش پررنگی داشت، به وسیله پستی که در شبکه‌های اجتماعی قبل از نمایش اخیر State of Play منتشر شد، نوشت: «بسیاری از مردم هنوز از من می‌پرسند که آیا دنباله‌ای برای Days Gone وجود خواهد داشت؟ بنابراین من از این فرصت استفاده می‌کنم و به شما می‌گویم که چنین اتفاقی هرگز رخ نخواهد داد. مدیران بالارده سونی مانند هرمن هالست طرفدار آن نبودند؛ بنابراین هرگز در مورد آن نخواهید شنید.»

نظر شما درباره سخنان باب راس چیست؟ لطفاً در بخش نظرات سایت به ما اطلاع دهید.


منبع Insider Gaming
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده