نویسنده: علیرضا محمدی
// یکشنبه, ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۳۹

۵ بازی به‌زودی ایکس باکس گیم پس را ترک می‌کنند

پنج بازی از جمله High On Life و Bramble: The Mountain King گیم پس را در نیمه اول ژوئن ۲۰۲۴ ترک خواهند کرد.

مایکروسافت فهرست بازی‌هایی که سرویس گیم پس را در ژوئن ۲۰۲۴ ترک می‌کنند، ارائه کرده است. آثار زیر در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۲۴ (۲۶ خرداد ۱۴۰۳) از سرویس ایکس باکس خارج خواهند شد:

  • High On Life
  • Bramble: The Mountain King
  • Spacelines from the Far Out
  • Rune Factory 4 Special
  • The Bookwalker: Thief of Tales

تصویر هنری بازی High on Life

به استثنای Rune Factory 4، تمام بازی‌هایی که گیم پس را در نیمه اول ژوئن ترک می‌کنند، برای تکمیل کردنشان به زمان زیادی نیاز نخواهید داشت. طبق تخمین‌ها، باز کردن تمام ۳۰ اچیومنت Bramble: The Mountain King بین هشت تا ۱۰ ساعت طول می‌کشد؛ اگرچه باید به اچیومنت دشوار Survivor نیز اشاره کرد که از شما می‌خواهد بازی را بدون حتی یک‌بار مردن تمام کنید.

تخمین زده می‌شود که تکمیل بازی The Bookwalker: Thief of Tales بین ۱۰ تا ۱۲ ساعت طول بکشد. با وجود این زمان کوتاه، فقط دو درصد از کاربرانی که بازی را شروع کرده‌اند، توانسته‌اند تمام اچیومنت‌های آن را به‌دست آورند؛ بنابراین تکمیل The Bookwalker: Thief of Tales می‌تواند مشکل باشد. تکمیل Spacelines from the Far Out نیز همانند High On Life حدود ۲۰ تا ۲۵ ساعت طول خواهد کشید.

درنهایت به Rune Factory 4 Special می‌رسیم که طبق تخمین‌ها بین ۲۰۰ تا ۳۰۰ ساعت زمان نیاز است تا تمام ۳۸ اچیومنت آن باز شود. در رابطه با دیگر اخبار گیم پس، مایکروسافت اخیراً تایید کرد که Call of Duty: Black Ops 6 در روز اول عرضه به ایکس باکس گیم پس اضافه خواهد شد.

نظر شما در این‌باره چیست؟ لطفاً نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده