نویسنده: حسن اکرامی
// شنبه, ۵ خرداد ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۰

تست بازی Call of Duty: Black Ops 6 از دو سال قبل شروع شده است

Call of Duty: Black Ops 6 از دو سال گذشته قابل بازی بوده و توسط کارمندان به‌صورت آزمایشی تجربه شده است.

شرکت اکتیویژن اخیرا بعداز انتشار انواع شایعه و گزارش درباره بازی کالاف دیوتی بعدی به‌صورت رسمی از طرح هنری کاور و نام بازی Call of Duty: Black Ops 6 رونمایی کرد. بااین‌حال هنوز جزئیات اندکی از این بازی در اختیار داریم و طرفداران باید تا زمان رونمایی از کامل بازی در رویداد اختصاصی آن منتظر بمانند.

دراین‌میان یکی از کارمندان استودیو Treyarch در توییتر فاش کرد به مدت دو سال مشغول تجربه آزمایشی Call of Duty: Black Ops 6 بوده است و طرفداران برای آن آماده نخواهند بود. درحالی‌که طرفداران انتظار داشتند چرخه توسعه این بازی نسبتا طولانی‌تر باشد، دانستن این نکته که بازی از دو سال گذشته قابل‌تجربه بوده است جالب به نظر می‌رسد.

 باتوجه‌به روند توسعه بازی‌ها، نسخه آزمایشی Call of Duty: Black Ops 6 که از دو سال گذشته توسط تری‌آرک تست می‌شود، احتمالا با نسخه نهایی تفاوت‌های زیادی دارد و در مسیر توسعه بارها ارتقا پیدا کرده است. در نکته قابل‌توجه دیگر می‌توان گفت مدت تست این بازی از فرآیند توسعه کامل Call of Duty: Modern Warfare 3 طولانی‌تر بوده است. طبق تیزر کوتاه و اطلاعاتی که فاش شده است، داستان بازی Call of Duty: Black Ops 6 حول محور جنگ خلیج فارس در سال‌های ۱۹۹۰ و ۱۹۹۱ روایت خواهد شد.


منبع Insider-Gaming
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده