// دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۲۱:۳۶

Hades 2 با اولین آپدیت بزرگ بازی میزبان مناطق و دشمنان جدید می‌شود

در اولین آپدیت عظیم Hades 2 شاهد عرضه مناطق، دشمنان و ویژگی‌های برای این بازی خواهیم بود.

نسخه ارلی اکسس بازی Hades 2 شروع خوبی داشته است و تعداد بازیکنانش تقریبا سه برابر بازیکنان نسخه اول است. با اینکه استودیو Supergiant Games پچی برای این نسخه عرضه کرده است تا دویدن، دَش و جمع‌آوری منابع را بهبود ببخشد و پچ دیگری هم در راه است، آن‌ها در حال تمرکز روی اولین آپدیت عظیم بازی هستند که انتشار آن چندین ماه طول خواهد کشید.

گرگ کسوین، کارگردان خلاق Hades 2 در گفت‌وگو با رسانه PC Gamer می‌گوید هدف کوتاه‌مدت آن‌ها این است چندین پچ کوچک منتشر کنند که شامل بهبودهای کوتاه‌مدت برای کاهش برخی‌از مشکلات گزارش شده توسط بازیکنان و بهبود بخش‌هایی از بازی است؛ درعین‌حالی‌که این تجربه برای افرادی‌که از آن لذت می‌برند، بهتر شود. پس از تغییر جهت به‌سمت توسعه آپدیت بزرگ بازی، دیگر تا زمان انتشار آن آپدیت شاهد پچی نخواهیم بود.

البته ابعاد این آپدیت گسترده خواهد بود و مناطق، دشمنان، ویژگی‌ها و دیگر محتوای جدیدی خواهد داشت. سپس برای این آپدیت چندین پچ عرضه خواهند شد تا مشکلات آن رفع شوند و این روند تکرار خواهد شد تا جایی‌که بازی تکمیل شود. کسوین انتظار دارد هیدیس ۲ حداقل تا پایان سال ۲۰۲۴ در حالت ارلی اکسس باقی بماند.

نسخه دسترسی زودهنگام بازی Hades دو سال به طول انجامید. با اینکه این دنباله محتوای بیشتری دارد و در وضعیت کامل‌تری قرار دارد، سوپرجاینت گیمز هنوز تاریخ عرضه مشخصی برای انتشار نسخه کاملش ندارد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده