نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۲۳ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۴۵

بازی Resident Evil 9 احتمالا دارای قهرمان محبوبی است

به‌نظر می‌رسد که بازیکن‌ها در تمام طول داستان بازی Resident Evil 9 کنترل لیان اس. کندی را به‌دست خواهند گرفت.

با اینکه کپکام هنوز از Resident Evil 9 رونمایی نکرده است، شایعه‌های زیادی از این بازی به گوش می‌رسند. گفته می‌شود که این بازی از سال ۲۰۱۸ در دست تولید قرار دارد و طولانی‌ترین چرخه توسعه در میان تمام نسخه‌های مجموعه را سپری خواهد کرد. علاوه‌براین ظاهرا این نسخه بیشترین بودجه را در بین بازی‌های رزیدنت ایول خواهد داشت. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که جزئیات جدیدی از قهرمان رزیدنت ایول ۹ فاش شده است.

مدتی قبل یکی از افشاگرها در شبکه اجتماعی ایکس (توئیتر سابق) ادعا کرد که لیان اس. کندی کاراکتر قابل تجربه بخش مقدمه بازی Resident Evil 9 است و در ادامه وظیفه کنترل کاراکتر دیگری به گیمرها محول می‌شود. بااین‌حال اکنون چندین افشاگر به این موضوع اشاره کردند که لیان قهرمان کل داستان بازی است؛ هرچند هیچ‌یک از این موارد تاکنون تأیید نشده است. اگر این ادعا صحت داشته باشد، قطعا باعث خوشحالی بسیاری از طرفدارها خواهد شد.

داسک گولم اخیرا اعلام کرد که بازی Resident Evil 9 در یک شهر خیالی واقع در جزیره‌ای در جنوب‌شرقی آسیا جریان دارد؛ منطقه‌ای که با الهام از سنگاپور ساخته شده است. ظاهرا طرفدارها نباید زمان زیادی را برای معرفی این نسخه منتظر بمانند. در گذشته Dusk Golem ادعا کرد که رزیدنت ایول ۹ در آینده نزدیک معرفی می‌شود و در اوایل سال ۲۰۲۵ روانه بازار خواهد شد. گزارش‌ها حاکی از این است که کپکام درحال‌حاضر روی پنج بازی رزیدنت ایول کار می‌کند.


منبع LevelUp
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده