نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۰ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۰

زمان برگزاری رویداد پلی استیشن لو رفت

یکی از افشاگرهای سرشناس ادعا کرد که سونی برای برگزاری رویداد PlayStation Showcase در ماه جاری برنامه دارد.

رویدادهای Xbox Games Showcase و Summer Game Fest در ماه ژوئن بازمی‌گردند، اما سونی نیز ظاهرا میزبان PlayStation Showcase جدیدی در ماه جاری خواهد بود. با اینکه این موضوع به تأیید سونی نرسیده است، جف گراب از رسانه Giant Bomb گزارش داد که طرفدارها هنوز باید در ماه مه منتظر شوکیس پلی استیشن باشند.

جف گراب در اپیزود اخیر پادکست Giant Bombcast گفت که رویداد پلی استیشن هنوز «در ماه جاری برگزار می‌شود، اما درواقع نمی‌دانم که این اتفاق یک هفته بعد رخ خواهد داد یا به دو هفته بعد موکول می‌شود. شاید این رویداد در انتهای ماه از راه برسد، اما درصورت تحقق این امر در هفته آینده تعجب نخواهم کرد. هر لحظه امکان پیگیری این شوکیس وجود دارد.» به‌هرشکل به‌نظر می‌رسد که سونی هنوز برای برگزاری این رویداد در ماه مه برنامه دارد.

مدتی قبل جف گراب ادعا کرد که ریمیک Silent Hill 2 استودیو Bloober Team در این رویداد به نمایش در می‌آید؛ موردی که توسط The Snitch، یکی از افشاگرهای خوش‌سابقه نیز تأیید شد. علاوه‌براین اسنیچ گفت که بازی Astro Bot جدیدی در این رویداد معرفی می‌شود. نظر به اینکه پلی استیشن به انتشار Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در سال جاری اشاره کرده است، شاید در این شوکیس جزئیات جدیدی از بازی در اختیار گیمرها قرار بگیرد.

این احتمال وجود دارد که سونی از PS5 Pro در رویداد آتی پلی استیشن رونمایی کند؛ کنسولی که ظاهرا برای عرضه در پاییز ۲۰۲۴ برنامه‌ریزی شده است، اما در صورت نبود بازی فرست-پارتی تا اوایل ۲۰۲۵ به تعویق خواهد افتاد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده