// جمعه, ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۱۲:۳۵

بازی Suicide Squad دستخوش تغییرات بنیادی می‌شود

سیستم Infamy Set Tiers طی به‌روزرسانی بخش دوم محتوای فصل اول Suicide Squad: Kill the Justice دچار تغییراتی می‌شود.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League با داشتن ۱۹۳ بازیکن‌ همزمان در استیم وضعیت مطلوبی ندارد، اما استودیو راک‌استدی در حال توسعه محتوای قسمت دوم فصل جوکر است که در ماه آینده عرضه می‌شود.

این محتوا تغییراتی مانند اصلاح Infamy Tiers یا به بیان بهتر، تنظیم‌کردن این سیستم برای دستیابی به تمام آیتم‌های Infamy Set و Notorious با سطح‌های متفاوت را به بازی اضافه خواهد کرد. بازیکن‌ها دیگر برای رسیدن به آیتم‌هایی با سطح بالا نیاز نیست که در مسیر Mastery Level تلاش کنند؛ چراکه امکان دسترسی به تمام آیتم‌ها از سطح یک Mastery به بعد وجود دارد.

راک‌استدی طراحی سطح‌های Infamy Setها را نیز تغییر خواهد داد. به‌جای سلاح‌های ضعیف سطح یک که استفاده از آن‌ها ساده‌تر است، در محتوای جدید قسمت دوم این فصل ست‌های سطح یک را هماهنگ با «چند سبک بازی خاص» طراحی خواهند شد. این استودیو در این‌باره اظهار داشت: «شما شاهد قدرتمند‌تر شدن یک یا دو مکانیزم اصلی خواهید بود؛ نگه‌داشتن این قدرت‌ها چالش‌برانگیز نخواهد بود. این به‌ آن معنا است که سطح یک شما را به یادگیری کامل مکانیزم‌های اصلی تشویق می‌کند. اگر به این مهارت مسلط شوید، می‌توانید آسیب‌های شدیدی را به دشمنان وارد سازید که پیش از این تنها با سلاح‌های سطح سه قابل انجام بود.»

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League

راک‌استدی در ادامه افزود: «آیتم‌های سطح سه از منظر مکانیزم‌‌های اصلی منعطف‌ترین خواهند بود. هدف ما این است که بازیکن با هر نوع سبک بازی بتواند از آیتم‌های سطح سه استفاده کند. باید در نظر داشت که این سطح از پیچیده‌ترین نوع نگه‌داری قدرت بهره می‌برد؛ چراکه بازیکن باید از تمام مهارت‌های خود برای بالا نگه‌داشتن سطح قدرت این سلاح‌ها استفاده کند، اما هنگام استفاده از مکانیزم‌‌های اصلی از آزادی‌ عمل بیشتری برخوردار خواهد شد. آیتم‌های سطح دو جایی میان این‌ دو مورد یادشده قرار می‌گیرند.»

این استودیو بازخورد بازیکن‌ها نسبت‌به Infamy Set را تحت نظر خواهد داشت و بر همین اساس طی به‌روزرسانی‌های آتی آن را دستخوش تغییراتی خواهد کرد. آیتم‌های Infamy و Notorious درکنار چهار درجه Master دردسترس گیمرها قرار خواهند گرفت. سطح‌های بالاتر Mastery، آیتم‌های بهتری را ارائه خواهند داد و این موضوع گیمرها را به تلاش وامی‌دارد.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League هم‌اکنون روی ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر قابل تجربه است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده