نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۰۰

تصاویر بازی Hellblade 2؛ نگاه سنوئا به مناظر خیره‌کننده

استودیو نینجا تئوری تصاویر جدیدی از بازی اکشن ماجراجویی Senua’s Saga: Hellblade 2 را منتشر کرد.

طرفدارها از سال‌ها پیش برای تجربه بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 انتظار می‌کشند. با اینکه فاصله زیادی تا عرضه هل‌بلید ۲ نداریم، استودیو Ninja Theory به‌طرز عجیبی درباره بازی سکوت کرده است. اکنون در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که مایکروسافت و نینجا تئوری قصذ تغییر این وضع در آستانه انتشار بازی را دارند.

استودیو Ninja Theory تصاویر جدیدی از بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 را منتشر کرد که نگاه سنوئا به دو منظره خیره‌کننده را نشان می‌دهد. باتوجه‌به اینکه زمان زیادی تا عرضه هل‌بلید ۲ باقی نمانده است، نینجا تئوری درکنار انتشار این تصاویر تأیید کرد که در این ماه به‌شکل روزانه موارد جدیدی از بازی را با طرفدارها به اشتراک می‌گذارد.

نگاه سنوئا به منظره خیره‌کننده در بازی Hellblade 2

تصویر فوق-عریض بازی Hellblade 2

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 اثری «متمرکز بر روایت» است و مدت زمان داستان بازی مشابه نسخه اول و چیزی حدود ۷.۵ ساعت خواهد بود؛ درحالی‌که بازیکن‌ها برای تجربه تمام محتویات به ۹ ساعت زمان نیاز خواهند داشت. این بازی مورد انتظار تنها به‌صورت دیجیتالی عرضه خواهد شد و با برچسب قیمتی ۴۹.۹۹ دلار روانه بازار می‌شود.

بازی Senua’s Saga: Hellblade 2 در تاریخ ۱ خرداد ۱۴۰۳ (۲۱ مه ۲۰۲۴) دردسترس کاربران پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر قرار می‌گیرد. این بازی از همان روز نخست انتشار به گیم پس راه خواهد یافت و کاربران این سرویس اشتراکی مایکروسافت بدون هزینه اضافی می‌توانند به تجربه آن بپردازند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده