نویسنده: علی نوروزی
// سه شنبه, ۲۱ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۳۰

ساخت بازی Stellar Blade به پایان رسید

استودیو Shift Up از پایان مراحل توسعه بازی اکشن ماجراجویی Stellar Blade خبر داد.

زمان زیادی تا عرضه Stellar Blade برای پلی استیشن 5 بافی نمانده است و اکنون در میان جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که استودیو Shift Up از پایان مراحل توسعه این بازی اکشن ماجراجویی مورد انتظار خبر داده است. کیم هیونگ تی، کارگردان استلار بلید در مصاحبه با بلاگ پلی استیشن اعلام کرد که این بازی حداقل برای پنج سال در دست تولید بوده است: «پنج سال از زمان معرفی بازی استلار بلید می‌گذرد، اما بالاخره موفق به تکمیل مراحل ساخت شدیم.»

بازی Stellar Blade در تاریخ ۷ اردیبهشت ۱۴۰۳ (۲۶ آوریل ۲۰۲۴) با قیمت ۷۰ دلار برای پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و نسخه دیلاکس ۸۰ دلار قیمت خواهد داشت. در این بازی به‌عنوان ایو، یکی از اعضای جوخه هوابرد با نایتیباس می‌جنگید؛ هیولایی که به دستور یک نژاد ترکیبی از آلفا و الدر مأموریت دارد تا به پایگاه‌های بشریت حمله و انسان‌های باقی‌مانده را نابود کند. مدت زمان مورد نیاز برای تکمیل داستان اصلی بازی ۲۵ ساعت اعلام شده است.

بازیکن‌ها اکنون می‌توانند به تجربه دمو رایگان Stellar Blade بپردازند که شامل بخش‌های ابتدایی و حالت Boss Challenge می‌شود. پیشرفت گیمرها به نسخه اصلی منتقل خواهد شد؛ بنابراین نسخه دمو ارزش تجربه را خواهد داشت. معلوم نیست که شیفت آپ تا چه زمانی به پشتیبانی از استلار بلید ادامه می‌دهد؛ به‌خصوص که از همین حالا سراغ استخدام برای توسعه بازی اکشن نقش‌آفرینی جدیدی برای کنسول‌ها، کامپیوتر و موبایل رفته است.


منبع PSU
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده