// دوشنبه, ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۱:۳۰

بازی Suicide Squad ابرقهرمان محبوبی را برمی‌گرداند

ظاهرا طرفدارها باید منتظر بازگشت یکی از ابرقهرمان‌های محبوب در فصل چهارم بازی Suicide Squad: Kill the Justice League باشند.

وضعیت بازی Suicide Squad: Kill the Justice League پس از عرضه، برای طرفداران چندان رضایت‌بخش نبوده است. با اینکه جوکر به‌عنوان شخصیت قابل تجربه در فصل اول به بازی جوخه انتحار اضافه شد، این محتوا نتوانست در جذب بازیکن‌‌ها مؤثر واقع شود. اکنون براساس ادعا‌ی میلر راس، افشاگر مطرح صنعت بازی‌های ویدیویی، استودیو راک‌استدی قصد دارد تا توجه گیمرها را با بازگرداندن بتمن به بازی Suicide Squad جلب کند.

هشدار اسپویل: ادامه مطلب داستان بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را فاش می‌کند

.

.

جوکر در بازی Suicide Squad

میلر راس همزمان با ادعای ضبط دیالوگ‌های بیشتر و فارغ از داستان اصلی Suicide Squad: Kill the Justice League توسط کوین کانروی، صداپیشه فقید بتمن، گفت که این شخصیت در فصل چهارم بازی (که در ژانویه ۲۰۲۵ آغاز خواهد شد) به بازی باز خواهد گشت. به قتل رسیدن بتمن توسط هارلی کوئین در روند اصلی داستان به مذاق بسیاری از طرفدارها خوش نیامد، اما به‌نظر می‌رسد که این پایان راه بتمن نخواهد بود.

میلر راس در شبکه اجتماعی ایکس مدعی شد که بتمن از «دنیای دیگری در قرون وسطی که توسط برینیاک طراحی شده است» نجات خواهد یافت و با فلش، گرین لنترن و قهرمان‌‌های دیگری که از دنیا‌های مختلف کنار یکدیگر جمع شده‌اند، لیگ عدالت جدیدی را تشکیل خواهد داد. او در ادامه ادعا کرد که شخصیت Death Stroke در همان فصل به‌عنوان شخصیت قابل تجربه به بازی Suicide Squad می‌آید، اما در مورد نجات جان بتمن به‌دلیل گذشته خود با او (در جریان داستان بازی Batman: Arkham Knight) دچار شک و تردید خواهد شد.

به‌نظر می‌رسد که فصل پنجم Suicide Squad آخرین فصل بازی باشد

میلر راس همزمان با تأکید بر صداپیشگی کوین کانروی برای محتوای پس از عرضه بازی جوخه انتحار، مدعی شد که صدای این شخصیت همچنان متعلق به کانروی خواهد بود. این افشاگر سرشناس در ادامه ادعا کرد که به‌دلیل شکست تجاری Suicide Squad: Kill the Justice League، فصل پنجم احتمالا آخرین فصل بازی خواهد بود.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League هم‌اکنون در پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر قابل تجربه است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده