نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۲۰ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۳۰

رونمایی بازی جدید سازنده Doom نزدیک است

یکی از افشاگرهای خوش‌سابقه ادعا کرد که طرفدارها باید در سال جاری منتظر رونمایی از بازی در دست توسعه استودیو id Software باشند.

استودیو id Software توسعه برخی از برجسته‌ترین مجموعه بازی‌های تاریخ ازجمله Quake و Doom را در کارنامه دارد. آخرین محصول این توسعه‌دهنده بیش از چهار سال پیش به‌دست گیمرها رسید، اما ظاهرا زمان زیادی تا معرفی بازی آتی آن‌ها باقی نمانده است. در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که یکی از افشاگرهای خوش‌سابقه زمان رونمایی از بازی جدید اید سافتور را فاش کرد و ظاهرا باید در شوکیس آتی ایکس باکس منتظر نمایش این بازی بود.

همان‌طور که Nate The Hate ادعا کرد، استودیو id Software برای معرفی بازی بعدی خود در سال جاری برنامه دارد. این اینسایدر جزئیات بیشتری را در اختیار طرفدارها قرار نداد، اما زمان زیادی تا برگزاری رویداد Xbox Games Showcase باقی نمانده است. این شوکیس که احتمالا در تاریخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۳ (۹ ژوئن ۲۰۲۴) پیگیری خواهد شد، فرصت مناسبی را برای معرفی بازی در دست توسعه یکی از بهترین استودیوهای بازی‌سازی فراهم می‌کند.

این افشاگر سرشناس می‌گوید که استودیو id Software روی نسخه جدیدی از Quake کار نمی‌کند. به‌نظر می‌رسد که استودیو ماشین گیمز درکنار Indiana Jones and the Great Circle توسعه این بازی را نیز برعهده داشته باشد. اید سافتور برای تولید بازی بعدی خود از موتور بازی‌سازی id Tech 8 بهره می‌گیرد که از قدرت کنسول‌های نسل نهمی نهایت استفاده را می‌کند و تجربه بسیار چشم‌نواز و جذابی را تقدیم طرفدارها خواهد کرد.


منبع Tech4Gamers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده