نویسنده: عرفان بدری
// جمعه, ۱۷ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۳:۲۰

سازنده Company of Heroes با تعدیل نیرو مواجه شد

استودیو رلیک اینترتینمنت یک هفته پس از جدایی از سگا از اخراج ۴۱ کارمند خود خبر داد.

استودیو Relic Entertainment یک هفته پس از جدایی از سگا از تعدیل نیرو خبر داد. با اینکه این شرکت هنوز تعداد دقیق کارمندان تحت تاثیر تعدیل نیرو را اعلام نکرده است، رابین اسمال، تهیه‌کننده توسعه خارجی رلیک اینترتینمنت گفت که استودیو ۴۱ نفر از افراد فوق‌العاده خود را از دست داده است. استودیو رلیک واقع در ونکوور کانادا برای توسعه بازی‌های استراتژی همزمان مانند Company of Heroes ،Age of Empires و Homeworld شناخته می‌شود.

در بیانیه این استودیو آمده است: «تصمیم‌گیری برای تعدیل نیرو آسان نبود و تنها با هدف ارائه بهترین شانس ممکن برای بقا رلیک در صنعتی به‌شدت پرنوسان، اتخاذ شد. این تعدیل نیرو نشان‌دهنده کمبود تخصص، اشتیاق یا شخصیت کارمندان اخراج‌شده نیست. ما همکاری تنگاتنگی با افراد تحت‌تاثیر تعدیل نیرو داریم و سنوات پایان خدمت، مزایای بلند-مدت و کمک به کاریابی را ارائه می‌دهیم. برای همکارانی که با آن‌ها خداحافظی می‌کنیم، بسیار متأسفیم که کار به اینجا رسید. از تمام زحمات شما برای استودیو و پروژه‌های‌مان قدردانی می‌کنیم و برای‌تان بهترین‌ها را آرزو داریم.»

شرکت Sega پنجشنبه هفته گذشته اعلام کرد که استودیو رلیک را به یک شرکت مادر می‌فروشد. این اقدام بخشی از تجدید ساختار گسترده‌تر بخش اروپایی این ناشر ژاپنی بود که شامل اخراج ۲۴۰ کارمند می‌شد. بخش اعظم این تعدیل نیرو در استودیو Creative Assembly و شعبه اروپایی سگا انجام می‌شود و تعدادی از کارکنان Sega Hardlight نیز تحت تاثیر قرار خواهند گرفت که هر سه در بریتانیا مستقر هستند.

سگا در ماه مه سال گذشته ۱۲۱ کارمند رلیک اینترتینمنت را درست قبل از انتشار بازی Company of Heroes 3 از کار برکنار کرد. رلیک هفته گذشته اعلام کرد که به پشتیبانی از بازی‌های فعلی ادامه خواهد داد و درعین‌حال تجربه‌های جدیدی برای طرفداران خود در سراسر جهان خلق می‌کند.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده