نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۱۵ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۰۹:۱۵

زمان پخش تریلر جدید ریمیک Silent Hill 2 لو رفت

جف گراب ادعا کرد که بازی Silent Hill 2 Remake در رویداد آتی پلی استیشن به نمایش گذاشته می‌شود.

با اینکه نخستین تریلر Silent Hill 2 Remake با استقبال خوبی مواجه نشد، هنوز طرفدارهای زیادی برای تجربه این بازی انتظار می‌کشند. اکنون در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که ظاهرا شرکت Konami برای پخش تریلر جدیدی از سایلنت هیل ۲ ریمیک آماده می‌شود و بازیکن‌ها نباید زمان زیادی را منتظر انتشار جزئیات بیشتر از بازی بمانند.

جف گراب در اپیزود اخیر پادکست Bombcast ادعا کرد که سونی برای برگزاری یک رویداد مرتبط با پلی استیشن در ماه مه ۲۰۲۴ برنامه دارد و ریمیک Silent Hill 2 در این رویداد به نمایش گذاشته خواهد شد. جف گراب اعلام نکرد که یک State of Play در راه است یا باید انتظار یک پلی استیشن شوکیس را داشت. سونی در ماه مه سال گذشته به‌سراغ برگزاری پلی استیشن شوکیس رفت؛ بنابراین احتمالا همین رویکرد را در سال جاری در پیش خواهد گرفت.

سازمان رتبه‌بندی و مدیریت بازی‌های ویدیویی در کره جنوبی اخیرا سایلنت هیل ۲ ریمیک را رده‌بندی سنی کرد و با فاصله کوتاهی این بازی توسط سازمان ESRB رده‌بندی سنی شد. نظر به اینکه رده‌بندی سنی بازی‌ها معمولا در مراحل پایانی توسعه و نزدیک به زمان عرضه انجام می‌شود، ظاهرا نباید زمان زیادی را برای انتشار این بازی منتظر بمانیم.

آخرین تریلر Silent Hill 2 Remake با واکنش‌های منفی برخی از طرفدارها مواجه شد که تمرکز بیش از حد بازی روی مبارزات را مورد انتقاد قرار دادند. پیوتر بابینو، مدیرعامل استودیو Bloober Team اعلام کرد که تریلر اخیر سایلنت هیل ۲ ریمیک کیفیت اصلی بازی را نشان نمی‌دهد و کونامی مسئول بازاریابی بازی است. این بازی برای پلی استیشن 5 و کامپیوتر مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد و در زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۴ روانه بازار می‌شود.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده