نویسنده: مهدی اسدی
// پنجشنبه, ۹ فروردین ۱۴۰۳ ساعت ۱۴:۱۵

فصل سوم کال آو دیوتی: مدرن وارفر ۳ رونمایی شد

شرکت اکتیویژن از محتوای فصل سوم بازی وارزون و Call of Duty: Modern Warfare 3 رونمایی کرد.

محتوای جدید بخش چندنفره، زامبی و وارزون بازی کال آو دیوتی رأس ساعت ۱۹:۳۰ چهارشنبه، ۱۵ فروردین به‌وقت ایران برای همه‌ی پلتفرم‌های منتشر خواهد شد. در بخش چندنفره، فصل سوم بازی شامل ۶ نقشه جدید 6v6 خواهد شد که چهار مورد از آن‌ها در روز عرضه دردسترس قرار می‌گیرند و دو مورد بعدی اواسط فصل اضافه خواهند شد.

یکی از نقشه‌های زمان عرضه 6Star نام دارد که در یک اقامتگاه مجلل در دبی واقع شده است؛ درحالی‌که نقشه Emergency در محدوده‌ی یک بیمارستان در آریزونا قرار می‌گیرد که در یک منطقه کوهستانی واقع است. Growhouse نیز نسخه بازطراحی‌شده نقشه Sphere از ونگارد است که بازیکنان در یک مخفیگاه قاچاق مواد مخدر پشت درختان جنگل با هم روبه‌رو می‌شوند. نقشه Tanked نیز حوالی آکواریوم و نمایشگاه خزندگان قرار گرفته است.

اما از میان دو نقشه‌ای که اواسط فصل به CoD: Modern Warfare 3 اضافه خواهند شد، Grime در اطراف یک کانال متروکه در لندن قرار دارد و Checkpoint براساس نقشه Stronghold از Rebirth Island ساخته شده است.

حالت‌های جدیدی که در زمان عرضه به بازی اضافه می‌شوند، Capture و Flag نام دارند و حالت One in the Chamber نیز در حوالی زمان عرضه‌ی بازی و Minefield and Escort اواسط فصل به آن‌ها ملحق خواهند شد.

محتوای فصل سوم بازی کال آف دیوتی وارزون

بخش زامبی بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 نیز یک مأموریت داستانی، یک Dark Aether Rift و Warlord جدیدی با نام Rainmaker (یک کارشناس توپخانه و تخریب) را دریافت خواهد کرد.

نقشه ریبرث آیلند در فصل سوم کال آو دیوتی وارزون باز خواهد گشت

شروع فصل سوم بازی Warzone با بازگشت نقشه محبوب Rebirth Island همراه خواهد بود. همچنین حالت Resurgence نیز به بازی اضافه خواهد شد که تا زمان زنده‌بودن یکی از هم‌تیمی‌ها به بازیکنان اجازه می‌دهد تا به جریان بازی بازگردند. علاوه‌براین یک حالت تمرینی جدید به نام Warzone Bootcamp به بازی اضافه شده است که در نقشه Urzikstan واقع شده است.

اکتیویژن درباره این حالت گفت «این حالت تمرینی Call of Duty: Warzone تنها به‌صورت چهارنفره [به‌صورت تیمی یا به‌صورت اسکواد تکمیل‌شده توسط بازی] قابل استفاده است تا بازیکنان را برای یک تجربه واقعی وارزون آماده کند. در این بخش حداکثر ۲۰ بازیکن می‌توانند به‌صورت همزمان و در یک سیستم حریف‌یابی مبتنی‌بر حالت خاص انتخابی به رقابت بپردازند. همچنین ۲۴ ربات برای سنجش توانایی‌های آن‌ها تعبیه شده است. این تنها حالت بازی است که در آن از ربات‌ها استفاده می‌شود. اگر این موضوع در آینده تغییر کند، گیمرها مطلع خواهند شد.»

نقشه Rebirth Island یکی از نقشه‌های زمان عرضه بازی Warzone Mobile بود که اخیرا عرضه شد.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده