نویسنده: حسن اکرامی
// سه شنبه, ۲۹ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۴۱

مدیر سابق اکتیویژن بلیزارد به سازنده بازی مردگان متحرک پیوست

کریس پالسون، یکی از مدیران باتجربه اکتیویژن بلیزارد، سمت جدیدی را در استودیو اسکای‌باند گیمز پذیرفت.

کریس پالسون که قبلا در شرکت اکتیویژن بلیزارد فعالیت می‌کرد، هم‌اکنون به‌عنوان معاون اجرایی و مدیر ارشد بخش انتشار بازی در استودیو اسکای‌باند گیمز انتخاب شده است. پالسون در مدیریت جدید خود باید استراتژی تجاری و بازاریابی را برای بازی‌های جاه‌طلبانه اسکای‌باند گیمز ازجمله یک پروژه معرفی نشده را که یک سال از توسعه آن می‌گذرد به‌دست گیرد. اسکای‌باند گیمز همزمان با تایید خبر جذب پالسون، توسعه این پروژه مخفی و معرفی نشده را تایید کرد و توضیح داد پالسون باید استراتژی تجاری آن را رهبری کند.

پالسون اخیرا مدیریت تولید اکتیویژن بلیزارد را بر عهده داشت و در توسعه مجموعه دیابلو نقش موثری را ایفا کرد. در طول خدمت ۱۰ساله پالسون در اکتیویژن بلیزارد، وی مسئولیت بازی‌های محبوبی ازجمله Diablo IV ،Diablo Immortal و World of Warcraft: Shadowlands را در دست داشته است.

این مدیر ارشد پس از پیوستن به اسکای‌باند گیمز خاطرنشان کرد: «من بسیار متواضع و هیجان‌زده هستم که به چنین شرکتی با سابقه درخشان در ارائه داستان‌هایی شنیدنی و جهان‌های غنی ملحق شده‌ام. میراث اسکای‌باند خود گویای این موضوع است. من نمی‌توانم صبر کنم تا همکاری با تیم‌های توسعه بااستعداد را شروع کنم و بخش انتشار را جهت ارائه تجربه‌هایی فوق‌العاده سرگرم‌کننده برای میلیون‌ها طرفدار در سراسر دنیا راه‌اندازی کنم. من به‌ویژه درباره پروژه مخفی که تیم از گذشته کار آن را شروع کرده است، هیجان‌زده هستم و نمی‌توانم صبر کنم تا این بازی استثنایی را در دنیا عرضه کنم».

در ادامه دیوید آلپرت، مدیرعامل اسکای‌باند گیمز افزود: «با سابقه‌ مهمی که کریس در انتشار بازی‌های موفق دارد و با استفاده‌از توانایی رهبری قدرتمند و رویکردهای استراتژیک او در بخش عرضه، ما اطمینان داریم او می‌تواند آی‌پی ارزشمند و نمادین اسکای‌باند گیمز را ارتقا دهد و تجربه‌ای استثنائی نه‌تنها برای طرفداران ما بلکه برای مخاطبانی کاملا جدید به ارمغان آورد.»


منبع Variety
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده