نویسنده: علی نوروزی
// یکشنبه, ۲۷ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۱۵

بازی Helldivers 2 میزبان جناح جدیدی می‌شود

به‌نظر می‌رسد که طرفدارها باید انتظار راه‌یابی یک جناح دیگر به بازی Helldivers 2 در آینده نزدیک را داشته باشند.

استودیو Arrowhead Game پس از رفع مشکلات سرور Helldivers 2 تمرکز خود را روی ارائه محتواهای تازه معطوف کرده است. این بازی اخیرا میزبان Warbond جدیدی با نام Cutting Edge، یک EX-45 Patriot Exosuit و مخاطرات سیاره‌ای نظیر بارش شهابی شد. بااین‌حال به‌نظر می‌رسد که طرفدارها باید منتظر محتوای بیشتری در آینده باشند.

بازیکن‌ها گزارش دادند که در حین مبارزه شاهد لیزرهای آبی بودند و حتی این لیزرها باعث مرگ آن‌ها شده است. یوهان پیلستد، مدیرعامل اروهد در توئیت جدیدی گفت: «وجود پرتوهای آبی صحت ندارد و آن‌ها نمی‌توانند آسیبی برسانند.» جناح دشمن جدیدی می‌تواند در آینده به بازی اضافه شود که براساس داده‌کاوی‌ها The Illuminate خواهد بود.

جناح The Illuminate در نسخه اول هل‌دایورز حضور داشت و از سلاح‌های قدرتمند کشتار جمعی برخوردار بودند. با اینکه این جناح در زمان عرضه در Helldivers 2 وجود نداشت، احتمالا در آینده از راه می‌رسد. زمان مشخص خواهد کرد که آن‌ها چه تهدیداتی را برای Super-Earth ایجاد می‌کنند و چرا به‌طور مخفیانه به گیمرها حمله می‌کنند.

بازی Helldivers 2 در پلی استیشن 5 و کامپیوتر قابل تجربه است. داگ کروتز، تحلیلگر شرکت TD Cowen تخمین می‌زند که این بازی تاکنون بیش از هشت میلیون نسخه فروش داشته است؛ هرچند این موضوع هنوز توسط سونی و استودیو Arrowhead Game تأیید نشده است و باید زمان بیشتری را برای انتشار اطلاعات موثق منتظر ماند.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده