نویسنده: حسن اکرامی
// جمعه, ۲۵ اسفند ۱۴۰۲ ساعت ۱۷:۱۱

احتمال توسعه مشترک ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic وجود دارد

احتمالا بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic یک پروژه مشترک میان امبریسر و سیبر اینتراکتیو است.

در جدیدترین اخبار سرگرمی رسما تایید شد شرکت سیبر اینتراکتیو با قراردادی ۲۴۷ میلیون دلاری از گروه امبریسر جدا شده است و تعدادی استودیو و پروژه در حال توسعه را تحت مالکیت خود نگه می‌دارد. بعداز انجام این معامله بسیاری از طرفداران سری جنگ ستارگان نسبت‌به سرنوشت بازسازی پردردسر Star Wars: Knights of the Old Republic دچار تردید شده‌اند. ماجرا از جایی شروع شد که پس از اعلام رسمی جدایی سیبر اینتراکتیو از امبریسر، جیسون شرایر در توییتی ادعا کرد پروژه ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic همراه‌با سیبر اینتراکتیو از دست امبریسر خارج می‌شود.

پیش از این گروه امبریسر در بیانیه خود پیرامون معامله اخیر اعلام کرد از ۱۴ پروژه‌ای که سیبر اینتراکتیو مالکیت آن‌ها را در اختیار دارد، یک پروژه AA از قبل معرفی شده و دارای مجوز است. حال شرایر احتمال می‌دهد این پروژه همان ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic باشد؛ به‌خصوص اینکه امبریسر گفته است دو بازی از ۱۴ بازی اعلام شده، پروژه‌ای مشترک با سیبر اینتراکتیو بوده‌اند. لارس وینگفورز، مدیرعامل گروه امبریسر در کنفرانس اخیر خود به پرسشی درباره پروژه AAA لایسنس‌دار و زمان انتشار آن پاسخ داد: «من عقیده دارم این نوع پروژه‌ها به عشق و احترام عمیقی نیاز دارند؛ بنابراین فکر می‌کنم هنوز تا عرضه آن مدت زمانی باقی مانده است.»

مدیرعامل امبریسر در ادامه به سوالی پیرامون اینکه پروژه AAA مشترک همان بازسازی Star Wars: Knights of the Old Republic است، پاسخی نداد. همچنین وینگفورز از ارائه توضیح بیشتر درباره اینکه کدام شرکت توسعه این بازسازی را رهبری می‌کند خودداری کرد. ریمیک Star Wars: Knights of the Old Republic اولین بار در سال ۲۰۲۱ معرفی شد که درآن‌زمان استودیو Aspyr Media توسعه بازی را برعهده داشت. بااین‌وجود گزارش‌های بعدی ادعا کردند ساخت این بازی به سیبر اینتراکتیو سپرده شده است. باتوجه به اینکه استودیو Aspyr Media هم‌اکنون یکی از زیرمجموعه‌های امبریسر به شمار می‌آید، باید منتظر بمانیم و ببینیم رهبری توسعه آن به عهده چه تیمی خواهد بود.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده