نویسنده: علی نوروزی
// چهار شنبه, ۲۵ بهمن ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۳۰

فروش چشم‌گیر Marvel’s Spider-Man 2 ادامه دارد

بازی اکشن ماجراجویی Marvel’s Spider-Man 2 استودیو اینسامنیاک گیمز به رکورد جدیدی در زمینه فروش دست یافت.

شرکت سونی گزارش مالی سه‌ماهه سوم سال مالی ۲۴-۲۰۲۳ را منتشر کرد که شامل آمار جدیدی از میزان فروش بازی‌های انحصاری پلی استیشن نظیر بازی Marvel’s Spider-Man 2 می‌شود. در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بازی Marvel’s Spider-Man 2 استودیو اینسامنیاک گیمز تا تاریخ ۱۰ دی ۱۴۰۲ (۳۱ دسامبر ۲۰۲۳) ۱۰ میلیون نسخه فروخته است. این بازی تحسین‌شده تقریبا در مدت دو ماه به این میزان فروش دست یافته است.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در ۲۴ ساعت نخست عرضه توانست بیش از ۲.۵ میلیون نسخه بفروشد. این بازی گوی سبقت را از بازی God of War Ragnarok ربود و رکورد سریع‌ترین فروش طی یک روز میان تمام آثار انحصاری پلی استیشن را به نام خود ثبت کرد. شرکت سونی در گزارش مالی سه‌ماهه قبلی اعلام کرد که بازی اسپایدرمن ۲ تا پایان اکتبر ۵ میلیون نسخه فروخته است. افشای اطلاعات اینسامنیاک گیمز نشان داد که این بازی با بودجه ۳۱۵ میلیون دلار ساخته شده است و تا تاریخ ۲۱ آبان ۱۴۰۲ (۱۲ نوامبر ۲۰۲۳) موفق به فروش ۶.۱ میلیون نسخه شده است.

استودیو Insomniac Games در نظر دارد تا با انتشار یک به‌روزرسانی رایگان در تاریخ ۱۷ اسفند ۱۴۰۲ (۷ مارس ۲۰۲۴) محتوای جدیدی نظیر لباس‌ها و حالت نیو گیم پلاس را به بازی Marvel’s Spider-Man 2 اضافه کند. به‌نظر می‌رسد که استودیو اینسامنیاک گیمز در طول سال جاری سه بسته الحاقی رایگان را دردسترس کاربران بازی اسپایدرمن ۲ قرار خواهد داد. این بازی اکشن ماجراجویی درحال‌حاضر در کنسول پلی استیشن 5 قابل تجربه است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده