نویسنده: حسن اکرامی
// سه شنبه, ۷ آذر ۱۴۰۲ ساعت ۱۴:۳۰

شرکت Rare احتمالا برای نمایش بازی Everwild آماده می‌شود

آگهی‌های شغلی شرکت Rare نشان می‌دهند که طرفدارها احتمالا باید منتظر نمایش بازی Everwild در آینده نه‌چندان دور باشند.

بازی Everwild جدیدترین محصول در حال توسعه شرکت Rare به‌حساب می‌آید که به‌طور رسمی در سال ۲۰۱۹ معرفی شد. با اینکه این بازی از سال ۲۰۱۴ در حال توسعه است، اما هنوز هیچ جزئیات یا اطلاعات جدیدی از آن را در دست نیست. حال به‌نظر می‌رسد تیم سازنده به‌دنبال استخدام اعضای جدید برای توسعه هرچه بهتر بازی است.

شرکت Rare در صفحه مشاغل خود ۳ آگهی شغلی جدید را برای استخدام برنامه‌نویس، تهیه‌کننده ویدیو و طراح ویدیو و تصاویر متحرک ثبت کرده است. این آگهی‌ها به جذب نیرو برای دو بازی Sea of Thieves و Everwild اشاره دارند و در توضیح آن‌ها آمده است که افراد متقاضی باید به‌عنوان بخشی از یک تیم تولید محتوا مشغول به کار شوند و محتوای ویدیویی باکیفیتی جهت پشتیبانی از پلتفرم‌های آنلاین و تبلیغ جدیدترین بازی‌های Rare تولید کنند.

در ادامه این توضیحات آمده است که افراد جدید باید با تیم‌های بازاریابی و ارتباطات جهت تولید مداوم محتوای ویدیویی از بازی Sea of Thieves و محصول آینده Rare یعنی Everwild همکاری داشته باشند. احتمالا این موضوع به آمادگی سازندگان برای نمایش بیشتر بازی Everwild یا حتی پخش یک تریلر اشاره دارد. هنوز تاریخ انتشار دقیق این بازی مشخص نیست و گزارش‌های پیشین تنها به مقباس گسترده جهان آن اشاره دارند.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده