نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۲۵ آبان ۱۴۰۲ ساعت ۰۹:۰۰

به‌روزرسانی جدید Forza Motorsport محتوای جدیدی را به‌همراه می‌آورد

استودیو ترن ۱۰ دومین به‌روزرسانی بازی Forza Motorsport را منتشر کرد که محتوای جدیدی را درکنار رفع برخی از مشکلات به‌همراه می‌آورد.

ماه گذشته نخستین به‌روزرسانی Forza Motorsport با فاصله کوتاهی از انتشار بازی در دسترس بازیکن‌ها قرار گرفت و همان‌طور که پیش‌تر استودیو ترن ۱۰ تأیید کرده بود، اکنون دومین آپدیت بازی نیز منتشر شده است. این به‌روزرسانی نه‌تنها باگ‌ها و مشکلات فنی فورزا موتوراسپورت را رفع می‌کند، بلکه محتوای جدیدی را نیز به‌همراه می‌آورد.

دومین به‌روزرسانی Forza Motorsport مسیر مسابقه «یاس مارینا» را به بازی اضافه می‌کند و شامل رویدادهای Career، رویدادهای چندنفره و رویدادهای Rivals جدیدی است. این آپدیت خودروهای پاداش، خودروهای Spotlight و خودروهای Car Pass جدیدی را نیز در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌دهد. به‌روزرسانی دوم فورزا موتوراسپورت چندین ایراد مختص نسخه کامپیوتر و مشکلات Livery Editor، بخش چندنفره و بخش‌های دیگر را نیز برطرف می‌کند.

شما می‌توانید برای مشاهده یادداشت‌های همراه دومین به‌روزرسانی Forza Motorsport به منبع خبر مراجعه کنید. فورزا موتوراسپورت درحال‌حاضر در ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و کامپیوتر قابل تجربه است.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده