نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۱۷ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۰۲

احتمال عرضه باندل پلی استیشن 5 بازی EA Sports FC 24

یکی از افشاگرهای سرشناس عرضه باندل پلی استیشن 5 بازی EA Sports FC 24 را پیش از رونمایی سونی فاش کرد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که بیل‌بیل-کان، یکی از افشاگرهای برجسته صنعت بازی‌ها عرضه باندل پلی استیشن 5 بازی EA Sports FC 24 را پیش از رونمایی شرکت سونی فاش کرده است. با اینکه الکترونیک آرتز لایسنس فیفا را از دست داده است، اما بخش سرگرمی‌های تعاملی سونی (SIE) کماکان به همکاری با آن‌ها برای این بازی فوتبالی ادامه می‌دهد. درحالی‌که Billbil-kun سابقه خوبی در افشای اطلاعات دارد، اما هنوز هیچ چیزی به‌طور رسمی اعلام نشده است.

همان‌طور که Billbil-kun اعلام کرد، این باندل شامل یکی از دو نسخه دیسک‌خور یا دیجیتالی کنسول پلی استیشن 5 خواهد بود. صرف‌نظر از اینکه کدام نسخه را تهیه می‌کنید، کد دانلود EA Sports FC 24 را دریافت می‌کنید و خبری از دیسک بازی نخواهد بود. این باندل شامل محتوای Ultimate Team نیز می‌شود که یک بسته Gold Players Pack نادر و سه بازیکن معروف (به‌شکل قرضی برای استفاده در پنج مسابقه) را در اختیار بازیکن‌ها قرار خواهد داد.

بیل‌بیل-کان قیمت باندل پلی استیشن 5 بازی EA Sports FC 24 در اروپا را نیز اعلام کرد. ظاهرا نسخه دارای دیسک با برچسب قیمتی ۶۱۹.۹۹ یورو و نسخه دیجیتالی با برچسب قیمتی ۵۱۹.۹۹ یورو روانه بازار می‌شود. انتظار می‌رود که این باندل در انگلستان نیز عرضه شود، اما هنوز عرضه آن در آمریکا تأیید نشده است. ظاهرا طرفدارها باید در تاریخ ۷ مهر ۱۴۰۲ (۲۹ سپتامبر ۲۰۲۳) و همزمان با انتشار بازی EA Sports FC 24 منتظر عرضه این باندل باشند.


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده