نویسنده: علی نوروزی
// جمعه, ۳ شهریور ۱۴۰۲ ساعت ۱۲:۵۸

رونمایی سونی از هدست Pulse Elite و هدفون Pulse Explorer

هدست Pulse Elite با برچسب قیمتی ۱۴۹.۹۹ دلار روانه بازار می‌شود؛ درحالی‌که ایربادز Pulse Explorer پلی استیشن ۱۹۹.۹۹ دلار قیمت دارد.

در میان تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت سونی جزئیات جدیدی از لوازم جانبی تازه پلی استیشن را در اختیار طرفدارها قرار داده است. با اینکه احتمالا بیشتر توجه گیمرها به PlayStation Portal، دستگاه قابل حمل استریم ابری بازی‌ها معطوف شده است، اما از لوازم صوتی جدیدی برای کنسول پلی استیشن 5 نیز رونمایی به‌عمل آمد.

شرکت سونی یک هدست بلوتوثی بی‌سیم با صدای سه‌بعدی تازه با نام Pulse Elite را معرفی کرد که صدا را بدون افت کیفیت، با حذف نویز با کمک هوش مصنوعی و تفکیک سروصدای پس‌زمینه ارائه می‌دهد. همان‌طور که شرکت سونی می‌گوید، هدست پلی استیشن پالس الیت دارای یک پایه میکروفون جمع‌شدنی و یک آویز برای شارژ خواهد بود.

شرکت سونی جزئیات بیشتری از هدفون بلوتوثی بی‌سیم Pulse Explorer را نیز منتشر کرد که در اوایل سال جاری در جریان شوکیس پلی استیشن معرفی شده بود. این هدفون سازگار با پلی استیشن و کامپیوتر صدا را بدون افت کیفیت و حذف نویز به‌وسیله هوش مصنوعی به گوش کاربران می‌رساند و با محفظه مخصوص شارژ عرضه می‌شود.

هدست Pulse Elite و ایربادز Pulse Explorer با فناوری صوتی بی‌سیم PlayStation Link به پلی استیشن پورتال متصل خواهند شد که صدایی بدون افت کیفیت و با تأخیر اندک ارائه می‌دهد. هدست پالس الیت با قیمت ۱۴۹.۹۹ دلار و هدفون پالس اکسپلورر با قیمت ۱۹۹.۹۹ دلار به فروش می‌رسند، اما هنوز تاریخ عرضه آن‌ها مشخص نیست.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده