// شنبه, ۲۱ مرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۲

انتشار بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 برای نسل ۸

بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 قرار است برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان هم عرضه شود.

دیروز بود که درباره پلتفرم‌های مقصد بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 و عرضه آن برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان درکنار کنسول‌های نسل جدید شائبه‌ای به وجود آمد. اما خوشبختانه نیازی نیست طرفداران سری کالاف دیوتی که پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس ندارند، نگران شوند. زیرا بازی برای نسل قبل هم عرضه خواهد شد.

تصورات اولیه از آن‌جا شکل گرفت که یک کاربر توییتر با نام TheGamingRevolution گفت در صفحه رسمی فروشگاه ایکس باکس این بازی تنها کنسول‌های جدید ایکس باکس فهرست شده بودند و خبری از ایکس باکس وان نبود. او سپس به ویدئوی یوتیوب اکانت پلی استیشن اشاره کرد که در آن نام هر دو کنسول PS4 و PS5 به چشم می‌خورد و همین باعث گیج شدن طرفداران شد.

خوشبختانه از آن موقع صفحه ایکس باکس بازی مدرن وارفر ۳ به‌روز شده و غیر از ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، نام Xbox One هم در آن حاضر است. رسانه IGN هم تایید کرده هیچکدام از آگهی‌های ایکس باکس و پلی استیشن اشتباه نیست. پس بازی برای نسل قبل هم منتشر خواهد شد.

قرار است در روز ۲۶ مرداد (۱۷ اوت) یک رویداد در بازی وارزون برگزار شود که به احتمال زیاد تایید رسمی همه‌ی اطلاعات در آن صورت خواهد گرفت.

گیج شدن طرفداران عجیب نیست. زیرا بازی نام‌برده با شایعات و افشاگری‌های فراوانی رو‌به‌رو شده است. بازی Call of Duty: Modern Warfare 3 در تاریخ ۱۹ آبان (۱۰ نوامبر) در دسترس قرار خواهد گرفت.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده