نویسنده: عارف حسین پور
// چهار شنبه, ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۴ ساعت ۲۳:۰۳

مجموعه بازی‌ استراتژی Cossacks پس از ۱۰ سال بازمی‌گردد

مجموعه‌ی استراتژی Cossacks که تا کنون دو شماره از آن برای رایانه‌های شخصی عرضه شده است، پس از یک وقفه‌ی طولانی مدت مجددا منتشر خواهد شد. برای اطلاع از جزییات این خبر با زومجی همراه باشید.

جی‌اس‌سی گیم ورلد، سازنده‌ی مجموعه‌ی S.T.A.L.K.E.R. دیروز اعلام کرد که طی یک سال و نیم گذشته بر روی بازی Cossacks 3 مشغول به کار بوده است. گفته می‌شود که این بازی یک بازسازی مدرن از اولین قسمت مجموعه یعنی Cossacks: European Wars که در سال ۲۰۰۱ منتشر شد خواهد بود.

Cossacks 3 اولین بازی این مجموعه است که پس از بازی Cossacks II: Napoleonic Wars سال ۲۰۰۵ منتشر می‌شود. سازندگان بازی اعلام کرده‌اند که Cossacks 3 دارای گرافیک امروزی است و فیزیک بازی در هنگام شلیک گلوله‌ها یا توپ‌های جنگی بسیار واقعی عمل می‌کند. این بازی دارای پنج بخش داستانی تک‌نفره و ۱۲ قوم یا کشور قابل بازی خواهد بود.

جی‌اس‌سی گیم ورلد قول داده که در Cossacks 3 شاهد نبردهای عظیم و باشکوهی باشیم که حداکثر ۱۰٫۰۰۰ واحد مختلف در میدان مبارزه را به نمایش می‌گذارند. داستان بازی مربوط به قرن‌های ۱۷ و ۱۸ میلادی در اروپا است.

Cossacks 3 در سه‌ماهه‌ی پایانی سال ۲۰۱۵ برای رایانه‌های شخصی ویندوزی، مک و لینوکس منتشر خواهد شد.

در سال ۲۰۱۱ اعلام شده بود که استودیوی جی‌اس‌سی گیم ورلد تعطیل شده است؛ اما اواخر سال گذشته‌ی میلادی بود که مسئولین استودیو خبر بازگشت آن را عنوان کردند. جی‌اس‌سی گیم ورلد بلافاصله پس از شروع به کار مجدد، اعلام کرد که هنوز حق انتشار مجموعه‌ی محبوب S.T.A.L.K.E.R. را در اختیار دارد. با اینکه ساخت بازی جدیدی از این مجموعه تایید نشده است، اما زمزمه‌هایی مبنی بر در دست تهیه بودن S.T.A.L.K.E.R. 2 وجود دارد.

در گالری زیر چند تصویر از Cossacks 3 را مشاهده می‌کنید.

منبع: GameSpot


اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده