// چهار شنبه, ۱۴ تیر ۱۴۰۲ ساعت ۱۳:۴۶

حضور ایکس باکس و بتسدا در گیمزکام ۲۰۲۳ تایید شد

با تایید اکانت رسمی گیمزکام در توییتر، ایکس باکس و بتسدا در مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ حضور خواهند یافت.

از اواخر ماه می تا ماه ژوئیه، بازه‌ی زمانی برگزاری شوکیس‌ها و رویدادهای متعدد در دنیای بازی‌های ویدیویی است که در آن ناشرهای متفاوت سراغ معرفی‌های بزرگ می‌روند. اما مثل همیشه تمامی مراسم‌ها به این بازه‌ی زمانی محدود نمی‌شوند و در ماه‌های دیگری از سال شاهد برگزاری دیگر ایونت‌ها خواهیم بود؛ همچون گیمزکام که در ماه اوت/آگست برگزار می‌شود.

مراسم بزرگ بعدی گیمزکام است که به‌صورت حضوری و دیجیتال در شهر کلن کشور آلمان برگزار خواهد شد. مثل همیشه ابتدا شاهد جشن برگزاری گیمزکام هستیم که امسال در روز ۳۱ مرداد (۲۲ اوت) اجرا خواهد شد. اکنون که زمان زیادی تا شروع مراسم باقی نمانده، اطلاعات جدید به‌مرور زمان منتشر خواهند شد.

برای مثال تایید شده است ایکس باکس و بتسدا در سالن نمایش گیمزکام ۲۰۲۳ حاضر خواهند بود. این خبر توسط اکانت توییتر رسمی این مراسم تایید شد؛ هرچند جزئیات تکمیلی از مشارکت شرکت Microsoft در گیمزکام امسال نداریم و فعلا باید منتظر بمانیم. همچنین اخیرا مشخص شد ایکس باکس یکی از حاضران در نمایشگاه توکیو گیم شو ۲۰۲۳ هم خواهد بود.

پوستر حضور ایکس باکس و بتسدا در گیمزکام ۲۰۲۳

در دیگر اخبار گیمزکام، شرکت نینتندو پیش‌تر تایید کرده بود امسال در این مراسم حاضر خواهد بود؛ هرچند متاسفانه شرکت سونی برای دومین سال پیاپی در این ایونت شرکت نخواهد کرد. مراسم گیمزکام ۲۰۲۳ از روز ۱ تا ۴ شهریور (۲۳ تا ۲۷ اوت) برگزار خواهد شد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده