// پنجشنبه, ۲۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۱

اندازه Avowed قابل مقایسه با KOTOR 2 و The Outer Worlds است

یکی از کارکنان استودیو آبسیدین درباره ابعاد و مبارزات بازی Avowed سخن گفته است.

به‌تازگی کری پاتل، کارگردان بازی Avowed در مراسم طولانی‌تر ایکس باکس حاضر شد تا درباره این بازی نقش‌آفرینی فانتزی و اول-شخص صحبت کند. با اینکه بازی در جهان مشترک با Pillars of Eternity رخ می‌دهد، اما بازیکنان برای فهم داستان Avowed نیاز به تجربه سری نام‌برده ندارند؛ هرچند برخی موارد آشنا حاضر خواهند بود.

به‌عنوان نماینده (Envoy) امپراطوری Aedyr، بازیکنان به سرزمین‌های زنده می‌روند تا درباره یک بیماری مرموز تحقیق کنند. این مریضی در حال بلعیدن منطقه است و به‌عنوان بیماری مختص روح شناخته می‌شود. بخشی از وظیفه بازیکن جلوگیری از شیوع این طاعون است. نماینده قدرت یک ناظر (Watcher) را ندارد، اما یک ارتباط روحی خاص با سرزمین‌های زنده و نیروهای مرموز آن‌جا دارد.

درباره مبارزات، آبسیدین قصد داشته وسعت و عمق Pillars of Eternity را در Avowed هم پیاده کند. پس بازیکنان می‌توانند هر روشی که دوست دارند آن را تجربه کنند. اما با حملات اول-شخص که حس پویایی و احشایی منتقل می‌کنند. با اینکه بازی در حد برنامه اولیه نیست که قرار بود شبیه اسکایریم باشد، اما اندازه Avowed تقریبا قابل مقایسه با Star Wars: Knights of the Old Republic 2 و The Outer Worlds است.

درنهایت مشخص شد مناطق باز به‌هم پیوسته وجود دارند که بازیکنان می‌توانند به‌شکل دلخواه آن را کاوش کنند. می‌توانید هر راز، مرحله جانبی و کاراکتر را پیدا کنید یا روی داستان اصلی متمرکز شوید.

بازی Avowed در سال ۲۰۲۴ برای ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده