نویسنده: علی نوروزی
// دوشنبه, ۱۵ خرداد ۱۴۰۲ ساعت ۱۱:۲۶

رونمایی از ۲ وسیله نقلیه تازه آپدیت تابستانی بازی GTA Online

به‌روزرسانی تابستان ۲۰۲۳ بازی Grand Theft Auto Online وسایل نقلیه و محتویات قابل تجربه جدیدی را به‌همراه می‌آورد.

در تازه‌ترین اخبار بازی مطلع شدیم که شرکت راک‌استار اولین جزئیات از به‌روزرسانی تابستان ۲۰۲۳ بازی Grand Theft Auto Online را با طرفدارها به اشتراک گذاشته است. این آپدیت مأموریت San Andreas Mercenaries تازه، یک مأموریت-دهنده که عملیات را رهبری می‌کند، چند بهبود کلی و البته یک‌سری وسیله نقلیه را به‌همراه می‌آورد.

تا جایی‌که اطلاع داریم، به‌روزرسانی تابستانی بازی Grand Theft Auto Online حداقل ۳ وسیله نقلیه تازه شامل دو خودرو و یک جت جنگنده را در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌دهد. شرکت Rockstar Games هنوز به‌طور رسمی نام و قیمت هر یک از وسایل نقلیه را اعلام نکرده است، اما درحال‌حاضر می‌توانید نگاهی گذرا به آن‌ها داشته باشید.

اتومبیل سدان آپدیت تابستانی بازی GTA Online

خودرو سدان تازه تا حد زیادی از ماشین داج چلنجر واقعی الهام گرفته است. درضمن بازیکن‌ها می‌توانند کنترل یک خودرو شاسی‌بلند یا شاسی‌بلند را در در دست بگیرند؛ هرچند به‌نظر می‌رسد که با یک اتومبیل نقلی چابک طرف باشیم. جت جنگنده جدید نیز کاملا آشنا به‌نظر می‌رسد؛ به‌خصوص اگر به‌طور اتفاقی جنگنده‌های اف-۳۵ آمریکا را دیده باشید.

انتظار می‌رود که جت جنگنده تازه نقش پررنگی در مأموریت San Andreas Mercenaries آتی داشته باشد. زیرا در این قرارداد به رهبری چارلی رید، مکانیک زبده هواپیما شاهد نبردهای هوایی زیادی خواهید بود. این مأموریت-دهنده مشغول جمع‌آوری تعداد انگشت‌شماری از خلبانان نظامی سابق است تا مجموعه‌ای از حملات را به Merryweather Security انجام دهد؛ شرکتی که در طول مأموریت Mercenaries جدید به هدف اصلی بازیکن‌ها تبدیل می‌شود.

مأموریت San Andreas Mercenaries آپدیت تابستانی بازی GTA Online

وسایل نقلیه تنها محتویات جدیدی نیستند که به بازی GTA Online راه می‌یابند. به‌روزرسانی تابستانی به‌جز محتواهای قابل تجربه چندین بهبود کلی را برای بازی به ارمغان می‌آورد که از میان آن‌ها می‌توان به دریافت تمام وسایل نقلیه نابودشده هنگام تماس با Mors Mutual Insurance، گزینه Hold-to-Sprint تازه برای همه پلتفرم‌ها، به‌روزرسانی و ویژگی‌های جدید برای حالت Creator و ارتقاهای بیشتر برای دارندگان Avenger و Hangar است. همان‌طور که چارلی رید مسئولیت عملیات تازه را برعهده می‌گیرد، Mammoth Avenger به مرکز فرماندهی تازه تبدیل می‌شود.

به‌روزرسانی تابستانی Grand Theft Auto Online از تاریخ ۲۳ خرداد (۱۳ ژوئن) در دسترس کاربران همه پلتفرم‌ها قرار می‌گیرد. شرکت راک‌استار گیمز وعده داده است که جزئیات بیشتری از این آپدیت را در آستانه انتشار با طرفدارها به اشتراک بگذارد؛ بنابراین امیدواریم که در روزهای آتی اطلاعات بیشتری از وسایل نقلیه تازه کسب کنیم.


منبع DualShockers
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده