نویسنده: حسن اکرامی
// چهار شنبه, ۳۰ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۵:۲۸

نمایش قابلیت‌های کلاس Handler در تریلر تازه بازی Remnant 2

استودیوی Gunfire Games در تریلر جدیدی از بازی Remnant 2، جزئیات مهارت‌های کلاس Handler را به نمایش گذاشته است.

بازی Remnant 2 در تابستان امسال در دسترس بازیکنان قرار می‌گیرد و گیم‌پلی آن براساس کلاس‌های مبارز گوناگون با توانایی‌ها و قابلیت‌های منحصر‌به‌فرد توسعه یافته است. بر همین اساس استودیو گانفایر گیمز به‌طور مرتب با انتشار تریلرهای مخصوص به هر کلاس، به معرفی قابلیت‌ها و گیم‌پلی مبارزه‌ی آن‌ها می‌پردازد تا بازیکنان آشنایی لازم را کسب کنند. گانفایر گیمز حدود یک ماه قبل از کلاس Handler رونمایی کرد و حال با پخش یک تریلر جدید، جزئیات بیشتری از این کلاس را به اشتراک گذاشته است.

سازندگان، Handler را به‌عنوان یک کلاس مناسب برای تمام موقعیت‌ها توصیف کرده‌اند که پرک‌های آن می‌تواند برای بازیکن یا همراهان او سودمند باشد. بااین‌حال بزرگ‌ترین امتیاز این کلاس، سگ همراه وفادار است که همیشه کنار بازیکنان حضور دارد و به مبارزه با دشمنان می‌پردازد. درنهایت فعال کردن بعضی از پرک‌ها می‌تواند قدرت‌های این سگ را تقویت کند. برای مثال وقتی بازیکنان یا هم‌تیمی‌ آن‌ها بر اثر دریافت آسیب زیاد به زمین افتاده باشند، این سگ می‌تواند نقش احیاگر را ایفا کند.

علاوه‌بر این، مبارز کلاس Handler می‌تواند دستوراتی را به این سگ بدهد که از جمله آن‌ها می‌توان به حمله به سمت دشمنی خاص، بازگشت به سمت بازیکن، محافظت از هم‌تیمی‌ها، فعال کردن افزونه‌های تهاجمی یا دفاعی برای بازیکن یا هم‌تیمی‌ها و انجام حرکت‌های ویژه اشاره کرد.

دانلود ویدیو از آپارات

بازی Remnant 2 قرار است در تابستان امسال روی پلتفرم‌های کامپیوتر، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس عرضه شود.

شما می‌توانید نظرات خود درباره جدیدترین اخبار بازی Remnant 2 را با ما در میان بگذارید.


منبع Gamingbolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده