نویسنده: علی نوروزی
// پنجشنبه, ۳ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۰:۰۷

رونمایی از پاداش های پیش خرید بسته الحاقی Burning Shores بازی Horizon Forbidden West

پیش‌فروش بسته الحاقی Burning Shores بازی Horizon Forbidden West با قیمت ۱۹.۹۹ دلار در فروشگاه پلی استیشن آغاز شد.

بازی اکشن نقش‌آفرینی جهان-باز Horizon Forbidden West استودیو گوریلا گیمز در تاریخ ۳۰ فروردین (۱۹ آوریل) میزبان یک بسته الحاقی پولی با نام Burning Shores می‌شود که ۱۹.۹۹ دلار قیمت خواهد داشت. درحال‌حاضر پیش‌فروش این بسته الحاقی در فروشگاه پلی استیشن آغاز شده است و طرفدارها با پیش خرید آن می‌توانند به‌صورت رایگان صاحب پوشش Blacktide Dye Outfit و کمان Blacktide Sharpshot Bow شوند.

سونی تریلر جدیدی از بسته الحاقی Burning Shores هورایزن فوربیدن وست پخش کرده است که پاداش‌های پیش خرید را نشان می‌دهد. در این DLC الوی به جنوب سرزمین Tenakth Clan می‌رود تا یک تهدید پنهان را مورد بررسی قرار دهد. در بسته الحاقی برنینگ شورز محیط‌ها به‌دلیل فوران‌های آتشفشانی و زمین لرزه‌ها آشفته است، اما کاراکترهای جدیدی برای ملاقات، داستان‌هایی برای تجربه و تعدادی موجود ماشینی برای شکار وجود دارند.

این بسته با تکمیل مأموریت‌های اصلی نسخه پلی استیشن 5 بازی Horizon Forbidden West در دسترس بازیکن‌ها قرار می‌گیرد. پس از آن الوی احضار می‌شود و داستان جدیدی آغاز خواهد شد. با اینکه گیم‌پلی این دی‌ال‌سی به نمایش در نیامده است، اما استودیو Guerrilla از قدرت PS5 برای ارائه محیط‌های پرجزئیات استفاده می‌کند. پیاده‌سازی یکی از صحنه‌های نبرد این بسته الحاقی به‌لطف «حافظه و قدرت زیاد» پلی استیشن 5 امکان‌پذیر شد.

دانلود ویدیو از آپارات


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده