// چهار شنبه, ۲ فروردین ۱۴۰۲ ساعت ۱۹:۰۸

اشاره تهیه‌کننده Zelda: Tears of the Kingdom به گیم‌پلی‌ای که دنیای بازی را تغییر می‌دهد

تهیه‌کننده بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom به گیم‌پلی جدید بازی اشاره کرده که باعث ایجاد تغییر در دنیای آن خواهد شد.

مانند دیگر آثار مجموعه زلدا، بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom قرار است مکانیزم‌ها و ویژگی‌های جدیدی داشته باشد که باعث شگفتی طرفداران خواهد شد. نینتندو هنوز به‌صورت مشخص نگفته است باید منتظر چه چیزی در نسخه جدید باشیم؛ اما تهیه‌کننده بازی به‌تازگی یک اشاره وسوسه‌انگیز به این بازی داشته است.

در مراسم فامیتسو گیم آواردز، بازی Zelda: Tears of the Kingdom توانست موردانتظارترین بازی سال لقب بگیرد و ایجی آئونوما، تهیه‌کننده بازی در آن حاضر بود تا این جایزه را دریافت کند. او هنگام دریافت جایزه یک سخنرانی کوتاه اما شیرین داشت و گفت: «در دنباله بازی زلدا، تخیل بازیکنان با گیم‌پلی جدیدی پر خواهد شد که باعث ایجاد تغییرات در جهان بازی می‌شود».

بااینکه برخی‌از این قابلیت‌ها در تریلرهای بازی نمایش داده شده‌اند، اما به‌نظر می‌رسد لینک ابزار قدرتمند جدیدی خواهد داشت تا از آن‌ها استفاده کند. ظاهرا این ابزار در روش‌های متحول‌کننده‌ای قابل استفاده خواهند بود. باید منتظر اعلام رسمی نینتندو و سازندگان بمانیم تا ببینیم این ابزار و تغییرات اعمالی آن‌ها به چه شکل هستند.

بازی The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom در تاریخ ۲۲ اردیبهشت (۱۲ می) روی کنسول نینتندو سوییچ عرضه خواهد شد و اولین بازی انحصاری نینتندو سوییچ است که قیمتی ۷۰ دلاری دارد.


منبع GoNintendo
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده