نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۷ اسفند ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۳۲

هسته گیم‌پلی بازی Suicide Squad: Kill the Justice League احتمالا تغییر نخواهد کرد

جیسون شرایر با انتشار توئیت جدیدی اظهار داشت که احتمال عرضه بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در سال ۲۰۲۳ یا سال ۲۰۲۴ وجود دارد، اما قرار نیست تاخیر ماهیت آن را تغییر دهد.

ظاهرا بازی Suicide Squad: Kill the Justice League استودیو Rocksteady دوباره به‌خاطر واکنش منفی طرفدارها به مکانیک‌های لایو-سرویس و گیم‌پلی با تأخیر مواجه شده است. این شایعه نخستین‌بار توسط جیسون شرایر از رسانه بلومبرگ منتشر شد و سپس جز کوردن از رسانه ویندوز سنترال از عرضه این بازی در سه‌ماهه چهارم سال ۲۰۲۳ خبر داد. بااین‌حال جف گراب از رسانه جاینت بمب شنیده است که انتشار بازی به سال ۲۰۲۴ موکول شده است.

جیسون شرایر اخیرا با انتشار یک توئیت تازه اظهار داشت: «راک‌استدی رسما تأخیر بازی Suicide Squad: Kill the Justice League را اعلام نکرده است. شاید به این دلیل که هنوز تاریخ انتشار جدیدی تعیین نشده است. چند هفته پیش به کارکنان گفته شد که این بازی در اواخر سال عرضه می‌شود، اما هنوز از زمان دقیق آن مطمئن نیستند. این امکان وجود دارد که بازی به سال ۲۰۲۴ موکول شود، اما یک مورد قطعی به‌نظر می‌رسد: هسته اصلی بازی تغییر نمی‌کند».

باعنایت‌به اینکه زمان زیادی برای ایجاد تغییرات گسترده در همه مکانیک‌های بازی نیاز است، ظاهرا این تأخیر بیشتر برای صیقل دادن باشد. البته استودیو راک‌استدی می‌تواند از زمان اضافی برای سامان‌دهی بخش پاداش‌ها و کاهش یکنواختی بازی استفاده کند تا از واکنش‌های منفی طرفدارها کم کند. انتشار بازی Suicide Squad: Kill the Justice League در پاییز/زمستان می‌تواند سودآوری بیشتری برای سازندگان داشته باشد و درنهایت به‌نفع آن‌ها تمام شود.

بازی Suicide Squad: Kill the Justice League برای پلتفرم‌های ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5 و کامپیوتر مراحل توسعه را پشت سر می‌گذارد.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده