نویسنده: مسیح کریمی
// پنجشنبه, ۲۰ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۲۳:۵۷

بازی Harmony: The Fall of Reverie، اثر جدید سازندگان Life is Strange معرفی شد

استودیو دونت ناد در جریان نینتندو دایرکت اخیر از بازی جدید خود با نام Harmony: The Fall of Reverie با انتشار تریلری رونمایی کردند.

طبق جدیدترین اخبار بازی، استودیو دونت ناد در جریان اولین نینتندو دایرکت سال ۲۰۲۳ از بازی جدید خود رونمایی کردند. این بازی ماجراجویی و داستان محور Harmony: The Fall of Reverie نام دارد که اتفاقات آن در دنیایی جریان دارد که یک دنیای عرفانی به‌نام Reverie با دنیای ما تلاقی پیدا می‌کند و حالا بازیکن در این بازی کنترل پالی، زنی جوان و شاداب را که می‌تواند بین دنیای ما و دنیای ریوری سفر کند، بر عهده دارند. در ادامه می‌توانید تریلر معرفی بازی Harmony: The Fall of Reverie را تماشا کنید:

دانلود از آپارات

زمانی‌که یک شرکت بزرگ تعادل بین دو جهان را به نمایش می‌گذارد، حالا پالی باید از قدرت روشن بینی الهی خود برای سفر بین دنیاها و دیدن آینده استفاده و در مورد سرنوشت بشر تصمیم‌گیری کند. بازی Harmony: The Fall of Reverie دارای مسیرهای داستانی منشعب و متفاوتی است که بازیکن درنهایت باید مسیر بازی را انتخاب کند و با یکی از ۶ آرمان خداگونه مواجه شوند. بازی Harmony: The Fall of Reverie دارای آرت استایل متفاوت و زیبایی است و همچنین لنا رین، آهنگساز بازی Celeste وظیفه ساخت موسیقی این بازی را بر عهده دارد.

بازی Harmony: The Fall of Reverie قرار است در ماه ژوئن ۲۰۲۳ (خرداد یا تیر ۱۴۰۲) برای ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و پی سی عرضه شود. علاوه‌براین بازی، دونت ناد قرار است بازی Banishers: Ghosts of New Eden را در پاییز ۲۰۲۳ عرضه کند و همچنین پیش از این به احتمال عرضه یا معرفی بازی دیگری از این استودیو در طول سال ۲۰۲۳ اشاره کرده بود.


منبع IGN
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده