// چهار شنبه, ۱۹ بهمن ۱۴۰۱ ساعت ۱۴:۰۶

رونمایی از جوایز ایونت Noble Intention بازی Halo Infinite

ایونت تازه‌ی بازی هیلو اینفینیت با نام Noble Intention شامل جوایز الهام‌گرفته از اعضای کمتر شناخته‌شده‌ی تیم نوبل است.

جدیدترین ایونت بازی هیلو اینفینیت که Noble Intention نام دارد، از دیروز فعال شد. در این ایونت ده سطحی، اشیا تزئینی زیادی وجود دارند. این ایونت از ۱۸ بهمن تا ۲ اسفند (۷ تا ۲۱ فوریه) اجرا می‌شود و جوایز آن مربوط‌به دو عضو تیم نوبل هستند که در بازی هیلو ریچ حضور نداشتند.

قهرمانان ریچ، اولین سیزن بازی Halo Infinite شامل اعضای تیم نوبل بود که طرفداران آن‌ها را از هیلو ریچ به‌یاد دارند. اما دو قهرمان دیگر این تیم در آن‌جا حضور نداشتند. این دو اسپارتان به ترتیب Thom-A293 و Rosenda-A344 هستند که مرگی مرگ اولی در تریلر لایواکشن Deliver Hope نمایش داده شد و دیگری شخصیتی است که به‌طور خلاصه به‌عنوان جایگزین امیل در تیم به او اشاره شده بود.

جوایز ایونت Noble Intention بازی Halo Infinite

ایونت پس Noble Intention شامل ده آیتم تزئینی رایگان است که از میان آن‌ها می‌توان به قطعات شانه، پوشش زرهی و کیت زره برای ثوم و روزندا اشاره کرد. این ایونت برخلاف برخی ایونت‌های رایگان گذشته پلی‌لیست مخصوصی ندارد و با تکمیل چالش‌ها در هر بخش بازی می‌توانید جوایز را دریافت کنید.

به‌غیراز این ایونت پس، استودیو ۳۴۳ اینداستریز پلی‌لیست Community Collection را عرضه کرده که شامل حالت‌های آرنای مختلف در چهار نقشه‌ی ساخته‌شده در بخش Forge توسط کاربرها می‌شود. استودیو همچنین اشاره کرده این آخرین ایونت رایگان فصل دوم هیلو اینفینیت است و فصل سوم در اوایل ماه مارس شروع خواهد شد.


منبع GameSpot
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده