// جمعه, ۳۰ دی ۱۴۰۱ ساعت ۱۵:۵۳

رونمایی از نقشه جدید بازی شوتر علمی-تخیلی Hyenas

استودیو Creative Assembly ضمن اعلام تاریخ برگزاری تست‌های آلفا Hyenas از نقشه‌ی جدید بازی که با الهام از نیویورک طراحی شده است، رونمایی کرد.

نقشه We Took Manhattan که سازندگان آن را ادای احترامی به شهر نیویورک می‌دانند، به‌عنوان یکی از نقشه‌های بازی Hyenas معرفی شد. این شوتر علمی-تخیلی که توسط استودیو Creative Assembly شرکت سگا تولید می‌شود، به‌عنوان یک بازی مولتی‌پلیر توجه برخی از رسانه‌ها را به خوبی تا امروز به خود جلب کرده است.

نسخه‌ی آلفا جدید بازی Hyenas از ساعت ۲۰:۳۰ امروز به وقت ایران تا ساعت ۱۲:۳۰ ظهر دوشنبه، ۳ بهمن قابل تجربه خواهد بود. تیم سازنده می‌گوید نقشه We Took Manhattan در مقایسه با نقشه‌ی قبلی که Greed is Good نام داشت، نبردهای متراکم‌تری را ارائه می‌دهد. تریلر رونمایی از نقشه‌ی جدید نسخه‌ی آلفا بازی Hyenas را در ادامه به تماشا بنشینید.

دانلود ویدیو از آپارات

نسخه‌های آلفا بعدی بازی از ۱۷ تا ۲۰ فوریه، ۱۰ تا ۱۳ مارس و ۳۱ مارس تا ۳ آوریل به‌دست بازیکن‌ها می‌رسند. گیمرهای پلتفرم PC که علاقه‌مند به این تجربه‌های آزمایشی هستند، باید در سایت رسمی بازی Hyenas ثبت نام کنند.

تیم سازنده وقتی تاریخ انتشار نسخه‌ی اصلی از راه برسد، آن را روی پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس سری ایکس | ایکس باکس سری اس و ایکس باکس وان هم در اختیار گیمرها قرار می‌دهد. بااین‌حال تست‌های آلفا فقط روی کامپیوتر در دسترس قرار می‌گیرند. شما اکنون می‌توانید بازی Hyenas را در استیم به Wishlist خود اضافه کنید. البته نسخه PC این محصول استودیو Creative Assembly در فروشگاه دیجیتالی شرکت اپیک گیمز هم عرضه خواهد شد.


منبع VGC
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده