نویسنده: حسن اکرامی
// دوشنبه, ۱۲ دی ۱۴۰۱ ساعت ۰۹:۴۴

اشاره رئیس استودیو ناتی‌داگ به نادرستی برخی از شایعات

به نظر می‌رسد نیل دراکمن، کارگردان سری The Last of Us برخی از شایعات اخیر پیرامون اولویت داشتن توسعه و عرضه‌ی نسخه‌ی سوم سری قبل از یک بازی دیگر را رد کرده است.

در جریان جدیدترین اخبار بازی، نیل دراکمن، کارگردان The Last of Us و رئیس استودیو ناتی داگ به‌طور غیر مستقیم شایعه‌‌هایی را رد کرده است که ادعا می‌کردند سومین نسخه سری The Last of Us اصلی‌ترین پروژه‌ی فعلی ناتی داگ به شمار می‌آید و در فاز اصلی تولید قرار دارد. چند هفته قبل، یک ایسنایدر ادعا کرد که ناتی داگ درکنار توسعه‌ی بازی چند نفره‌ی سری The Last of Us، در اصل در حال ساخت نسخه‌ی سوم است. عده‌ای تصور می‌کردند که این شایعه می‌تواند باتوجه‌به منبع آن معتبر باشد، ولی توییت اخیر نیل دراکمن اعتبار آن را زیر سؤال برده است.

دراکمن در پیام جدیدی که در توییتر به اشتراک گذاشته شد، اشاره کرد که ناتی داگ در سال ۲۰۲۳ چیزهای جالب زیادی برای به اشتراک گذاشتن با هواداران خواهد داشت که با برخی از پروژه‌های آینده این شرکت مرتبط خواهند بود. در ادامه‌ی این توییت دراکمن به‌طور رمزآلود به طرفداران هشدار داد که نسبت به ادعای افشای اطلاعات داخلی اخیری که منتشر شده است نیز احتیاط کنند. به نظر می‌رسد دراکمن بدون نام بردن از افشاگری اخیر مربوط‌به تولید The Last of Us Part 3 به‌طور غیر مستقیم به آن اشاره دارد. در نتیجه، به نظر می‌رسد دراکمن قصد دارد با استفاده از این روش غیر مستقیم اعلام کند تمرکز ناتی داگ در حال حاضر روی ساخت بازی The Last of Us Part 3 نخواهد بود.

تصویر هنری از بازی چندنفره‌ The Last of Us

اگرچه دراکمن با این پیام به شایعه‌های اخیر واکنش نشان داده است، اما به نظر نمی‌رسد توسعه‌ی نسخه‌ی بعدی سری The Last of Us را انکار کرده باشد. درواقع پیام او به اشتباه بودن «بسیاری» از اطلاعات شایعه‌های اخیر اشاره دارد. باتوجه‌به همین موضوع نمی‌توان توسعه‌ی نسخه سوم در آینده را انکار کرد.

درک کلی بسیاری از طرفدارها طی ماه‌های اخیر این بوده است که در ابتدا بازی آنلاین جدید لست آو آس عرضه می‌شود، سپس شروع یک مجموعه بازی جدید را از سوی استودیو ناتی‌داگ می‌بینیم و شاید در اواخر نسل ۹ به بازی The Last of Us Part III برسیم. البته که همه‌ی این‌ها گمانه‌زنی هستند، ولی شایعات اخیر باعث شده بودند که عده‌ای تصور کنند ناتی‌داگ بعد از بازی آنلاین The Last of Us می‌خواهد اول بازی The Last of Us Part 3 را تکمیل کند و به بازار بفرستد.

صرف‌نظر از اینکه شایعه‌های اخیر حقیقیت داشته باشند، بدون شک سال ۲۰۲۳ سالی بزرگ برای مجموعه‌ی The Last of Us خواهد بود. سرانجام قرار است اقتباس تلویزیونی جدید این سری از تاریخ ۱۵ ژانویه ۲۰۲۳ (۲۵ دی ۱۴۰۱) از شبکه HBO و شبکه آنلاین HBO Max پخش شود. فراتر از آن، امسال اخبار بیشتری در رابطه با بازی چندنفره‌ی بزرگ این سری منتشر خواهد شد.

شما می‌توانید نظرات خود درباره‌ی اخبار بازی را با تیم زومجی به اشتراک گذارید.


منبع Comicbook
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده