نویسنده: علی نوروزی
// شنبه, ۲۶ آذر ۱۴۰۱ ساعت ۱۱:۰۱

ابراز امیدواری هیدئو کوجیما به رونمایی از بازی تازه کوجیما پروداکشنز در سال ۲۰۲۳

هیدئو کوجیما درکنار بازی Death Stranding 2 روی پروژه معرفی‌نشده‌ی دیگری نیز کار می‌کند که امیدوار به رونمایی از آن در سال آینده است.

استودیو Kojima Productions و شرکت Sony در مراسم گیم اواردز ۲۰۲۲ از بازی Death Stranding 2 پلی استیشن 5 رونمایی کردند و اعضای کوجیما پروداکشنز با فاصله‌ی کوتاهی از تولید یک اقتباس سینمایی از بازی Death Stranding خبر دادند. اما هیدئو کوجیما و تیمش پروژه‌های بیشتری در دست تولید دارند که از قبل شایعاتی درباره‌ی آن‌ها به گوش طرفدارها رسیده بود.

کوجیما پروداکشنز اخیرا به‌مناسبت هفتمین سالگرد تأسیس استودیو یک ویدیو منتشر کرد که در آن هیدئو کوجیما پیام جدیدی را با طرفدارها به اشتراک می‌گذارد؛ درحالی‌که دفتر تازه‌ی استودیو را نیز به نمایش در می‌آورد. هیدئو کوجیما در این ویدیو تأیید کرد که درکنار بازی دث استرندینگ ۲ روی پروژه‌ی «کاملا تازه» و «برخی پروژه‌های بصری» دیگر کار می‌کند و امیدوار به ارائه جزئیات بیشتری از آن‌ها در زمانی نامعلوم از سال ۲۰۲۳ است.

هیدئو کوجیما در این‌باره اظهار داشت: «ما علاوه‌بر بازی Death Stranding 2 مشغول آماده‌سازی یک بازی کاملا تازه و برخی از پروژه‌های بصری هستیم. امیدوارم سال آینده اطلاعات بیشتری از همه‌ی آن‌ها در اختیارتان قرار دهم».

استودیو Kojima Productions با همکاری شرکت مایکروسافت روی یک بازی انحصاری برای ایکس باکس کار می‌کند که گویا اثری ترسناک تحت عنوان Overdose با نقش‌آفرینی مارگارت کوالی، بازیگر Death Stranding است. مدتی قبل یک ویدیو از گیم‌پلی بازی اوردوز نیز به بیرون درز کرد. هنوز معلوم نیست که پروژه «کاملا تازه» کوجیما پروداکشنز همان بازی Overdose خواهد بود یا خیر. بنابراین طرفدارها باید زمان بیشتری را منتظر بمانند.


منبع GamingBolt
اسپویل
برای نوشتن متن دارای اسپویل، دکمه را بفشارید و متن مورد نظر را بین (* و *) بنویسید
کاراکتر باقی مانده